سلاح‌های اضافه شده در فصل ۶ بازی Call of Duty: Modern Warfare بالانس بخش چندنفره را به هم زده‌اند

۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

فصل ششم محتویات بازی Call of Duty: Modern Warfare دو سلاح بسیار قدرتمند را به این عنوان آورده است که بالانس بخش چندنفره را تقریباً به طور کامل به هم زده‌اند.

AS VAL و SP-R 208 سلاح‌های قدرتمندی هستند که اگرچه دسترسی به آن‌ها زمان‌بر است اما برتری‌های این سلاح‌ها به راحتی می‌تواند روند یک مسابقه‌ی چندنفره را یک طرفه کنند. به همین خاطر بازی‌بازان انتظار دارند که در آینده‌ی نزدیک قدرت این سلاح‌ها کاهش پیدا کنند.

AS VAL یکی از سلاح‌هایی بود که طرفداران زیادی خواهان اضافه شدن آن بودند. این سلاح که در Tier 31 آزاد می‌شود، قادر به شلیک گلوله‌هایی است که می‌توانند از درون دیوار عبور کنند. این یعنی یک بازی‌باز می‌تواند با استفاده از AS VAL افرادی که پشت دیوار‌ قرار داشته و یا سنگر گرفته‌اند را به راحتی هدف قرار دهد. موضوعی که باعث نارضایتی کاربران شده، میزان نفوذ بسیار زیاد گلوله‌های این سلاح و عدم کاهش قدرت و دقت گلوله‌ها پس از برخورد با دیوار است. بازی‌بازان با AS VAL موفق شده‌اند تا حریفان خود را از از فاصله‌ی بسیار زیاد از بین ببرند. برخی گزارش داده‌اند که گلوله‌های شلیک شده از یک طرف نقشه‌ی بازی با عبور از تقریباً هشت دیوار و دو ساختمان با بازی‌بازان برخورد کرده‌ و باعث کشته شدن آن‌ها شده‌اند.

از طرف دیگر، سلاح به شدت قدرتمند SP-R 208 نیز زمانی که به مهمات ۳۰۸ Lapua مجهز شود، می‌تواند از فاصله‌ی دور هر کسی را به راحتی و با دقت بسیار زیاد هدف قرار دهد. این یعنی در صورت استفاده از این سلاح و مهمات ویژه، دیگر شاهد سقوط گلوله‌ها در فاصله‌های طولانی نخواهید بود. حتماً حالا می‌توانید تصور کنید که این سلاح چه طور می‌تواند تجربه‌ی بازی Call of Duty: Warzone را تغییر دهد.

طرفداران امیدوار هستند تا اینفینتی وارد (Infinity Ward) قدرت و نفوذ بسیار زیاد این دو سلاح را کاهش دهد تا بازی‌بازان شاهد مسابقات عادلانه‌تری باشند. چراکه هر چه تعداد افرادی که به این سلاح‌ها دسترسی پیدا می‌کنند بیشتر شود، این مشکل نیز روز به روز بدتر خواهد شد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید