موسیقی‌ گیمفا | موسیقی‌های بازی Final Fantasy VIII

۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای پاییز بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی Final Fantasy VIII رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

شاید نام Nobuo Uematsu برای تمام بازی‌بازان و به خصوص افرادی که آشنایی زیادی با موسیقی بازی‌های ویدئویی ندارند، شناخته شده نباشد ولی قطعا Nobuo Uematsu برای بازی‌بازان قدیمی و دوست‌داران موسیقی بازی‌های ویدئویی، نامی آشناست. وی یک موسیقی‌دان ژاپنی است که او را با شاهکار موسیقی سری Final Fantasy می‌شناسیم؛ آثاری که از دهه‌ی ۹۰ میلادی تا به حال خاطرات بسیاری را برای ما رقم‌ زده‌اند.

موسیقی‌های بازی Final Fantasy VIII را نیز می‌توان در زمره‌ی موسیقی‌های شاهکار دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار آورد. موسیقی‌های این بازی به مانند همیشه توسط Nobuo Uematsu ساخته شده‌اند. از آن جایی که داستان بازی Final Fantasy VIII را می‌توان یک روایت احساسی به شمار آورد، بنابراین موسیقی‌های بازی به گونه‌ای تنظیم شده‌اند تا بتوانند احساسات بازی‌بازان را برانگیخته کنند. به گفته‌ی سازندگان، برای این منظور، تنها روایت داستانی بازی کافی نبود و آن‌ها تصمیم گرفتند تا موسیقی‌هایی را خلق کنند که با اتمسفر بازی، شخصیت‌های آن و سکانس‌های مختلف بازی همخوانی بالایی داشته باشد.

بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی Final Fantasy VIII  رفتیم و شما می‌توانید موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دریافت کنید:

دانلود موسیقی‌های بازی Final Fantasy VIII با کیفیت MP3

پخش زنده:

Final Fantasy VIII- Find your Way

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید