اطلاعات جدیدی از بازی BioShock 4 منتشر شد

۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

یک سری جزئیات از بازی جدید سری BioShock که در حال توسعه است توسط استودیوی سازنده‌ی این عنوان یعنی کلاد چمبر (Cloud Chamber) طی یک سری اطلاعیه‌ی فرصت شغلی در این شرکت مشخص شده است. در این مرحله بازی عنوان رسمی ندارد، زیرا بیشتر افراد از آن به عنوان BioShock 4 یاد می‌کنند.

کلاد چمبر اطلاعیه‌ی فرصت شغلی برای یک برنامه نویس هوش مصنوعی ارسال کرده است که به روشنی نشان می‌دهد این تیم اهداف بلند پروازانه‌ای برای این بازی دارد. در این اطلاعیه آمده بود:

ما فکر می‌کنیم که در این بازی برخی اهداف بلند پروازانه و جدید را با هوش مصنوعی امتحان می‌کنیم و می‌خواهیم با فردی همکاری کنیم که بتواند شناختی از سبک‌های هنری و بخصوص سبک اکسپریمنتال داشته باشد.

در فهرست دیگری، این‌بار برای یک برنامه نویس ارشد صوتی برای پروژه‌ی جدید BioShock به عنوان یک بازی کاملاً روایی و سیستمی توصیف شده است. BioShock 4 در دسامبر سال ۲۰۱۹ معرفی شد اگرچه در آن زمان کاملاً مشخص بود که این بازی هنوز سال‌ها با تاریخ انتشار فاصله دارد. از آن زمان، ما چند درج اطلاعات در مورد این پروژه شنیده‌ایم، از جمله اینکه این پروژه در “دنیای جدید و خارق العاده” جریان خواهد شد و بدیهی است برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر خواهد شد.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید