بتای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War “ارتقایی کامل” نسبت به نسخه‌ی آلفا پیدا کرده است

۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

حدود یک هفته به عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War مانده است. به سنت نسخه‌ی پیشین این مجموعه‌، بازی‌بازان قبل از عرضه‌ی رسمی بازی و در قالب یک نسخه‌ی بتای ، می‌توانند به تجربه‌ی بخش چندنفره‌ی آن بپردازند. اخیرا یکی از اعضای استودیوی تری‌یارک (Treyarch Studios) جزییاتی جدید را درباره‌ی بتای این بازی منتشر کرده و از تفاوت‌های آن با نسخه‌ی آلفا سخن گفته است. همراه گیمفا باشید.

اکثر بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۴ تاکنون موفق به تجربه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War شده‌اند. این نسخه از بازی به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. اما تا مدتی دیگر، بازی‌بازان سایر پلتفرم‌ها نیز می‌توانند گیم‌پلی جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Call of Duty را تجربه کنند. آقای تونی فلیم (Tony Flame) از اعضای استودیوی تری‌یارک درباره‌ی تفاوت‌های نسخه بتا و آلفا پستی را در حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرده است. به گفته‌ی او، نسخه‌ی بتای بازی پیشرفت‌های قابل‌توجهی نسبت به نسخه‌ی آلفا دارد:

بتای Call of Duty: Black Ops Cold War ارتقایی کامل نسبت به نسخه‌ی آلفا پیدا کرده است. من فکر نمی‌کنم کسی بتواند تصور کند این تیم کوچک در این مدت زمان کوتاه چه کارهایی را انجام داده است! از ویژگی‌های جدید گرفته تا حس و حال اصلی بازی، تقریبا همه چیز دچار تغییر شده و به سمت جلو حرکت کرده است.

افرادی که این عنوان را پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند از تاریخ ۸ اکتبر (۱۷ مهر) برروی پلی‌استیشن ۴ و با فاصله‌ی یک هفته در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۴ مهر) برروی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به تجربه‌ی بخش چندنفره‌ی این بازی بپردازند. بتای Call of Duty: Black Ops Cold War از تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۱ مهر) برروی پلی‌استیشن ۴ و از تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) برروی سایر پلتفرم‌ها در دسترس عموم بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. مهلت نسخه‌ی بتا در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) به اتمام می‌رسد.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۹ (۱۳ نوامبر ۲۰۲۰) برروی پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس/اس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید