گیفت کارت
گیفت کارت

رالی کلاسیک | نقدها و نمرات بازی Art of Rally

۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

چند روز قبل شاهد انتشار بازی Art of Rally برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم و تا این جا می‌توان گفت که این عنوان با استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان مواجه شده است. در همین زمینه، نقدها و نمرات این اثر نیز در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Art of Rally از سری عناوین آرکید و مسابقه‌ای است که در آن باید به انتخاب اتومبیل دلخواه خود پرداخته و در قالب حالت‌های متنوع، رقابت‌های هیجان انگیز و نفس‌گیری را آغاز کنید. نقشه‌های مختلفی نیز در این بازی وجود دارند که هر یک جو خاص خود را دارا هستند. در مجموع نباید انتظار اثری فوق‌العاده را از Art of Rally داشت، اما در کل می‌تواند عده‌ی زیادی از دوست داران سبک‌های ذکر شده را به خود جذب کند. یکی از ویژگی‌های جالب بازی، خودروهای قدیمی و کلاسیک است که خاطرات عده‌ی زیادی را زنده می‌کند.

بازی Art of Rally به صورت همزمان توسط شرکت فانسلکتر لبز (Funselektor Labs) تولید و عرضه شده است. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌هایی آن باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نقدها و نمرات Art of Rally در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

GOD IS A GEEK 9/10

در زمان معرفی بازی Art of Rally، تصور نمی‌کردیم که با چنین اثر جذاب و خاصی مواجه شویم. این بازی با گیم‌پلی و موسیقی‌های فوق‌العاده‌ی خود می‌تواند علاقه‌مندان به آثار مسابقه‌ای و اتومبیل‌رانی را به وجد آورد. بدون شک بهترین بازی سال ۲۰۲۰ میلادی در این سبک را باید Art of Rally نامید.

JEUX4CTU.COM 8.5/10

تنوع در بازی Art of Rally بسیار خوب است و مسابقات در اوج هیجان برگزار می‌شوند. همچنین از گیم‌پلی بی‌نظیر آن نباید به سادگی عبور کرد. در مجموع این اثر می‌تواند عده‌ی فراوانی از بازی‌بازان را طرفدار خود کند.

THEGAMER 5/10

بازی Art of Rally گیم‌پلی نسبتا خوبی دارد و موسیقی‌های آن نیز تا حد زیادی شنیدنی هستند. همچنین کنترل اتومبیل‌ها نیز ساده است و ایرادی از این نظر وجود ندارد. اگر نقص‌ها و باگ‌های بی‌شمار این بازی وجود نداشتند، بی شک آن را هر روز تجربه می‌کردیم و از آن لذت می‌بردیم. طرفداران سبک مسابقه‌ای باید قبل از دریافت Art of Rally اطلاعات زیادی از آن کسب کنند تا در نهایت تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

همچنین دیگر منتقدان نظیر VANDAL به این بازی نمره‌ی ۷٫۵ داده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید