بازی Juicy Realm برای اندروید تخفیف خورد

۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Juicy Realm امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی از امروز برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) با تخفیف ویژه‌ای همراه شده است و این می‌تواند بهترین فرصت برای بازی‌بازان باشد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر جدیدی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Juicy Realm را باید از سری آثار جذاب به سبک تیراندازی به حساب آورد که ابتدا در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و برخی کنسول‌ها عرضه شد و به محبوبیت فراوانی هم نزد بازی‌بازان دست یافت. تیم سازنده از همان زمان سعی داشت تا شما هواداران این عنوان را افزایش دهد. به همین منظور، شاهد انتشار آن برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز بودیم که استقبال خوب دارندگان گوشی‌هایی هوشمند را در پی داشت. در این بازی باید در نقش یکی از محافظان ماجراجوی زمین قرار گرفته و دست بیگانگان و موجودات عجیب و غریب را از رسیدن به این سیاره کوتاه کنید. سلاح‌ها و آیتم‌های مفیدی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا کار دفاع را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. یکی از بخش‌های هیجان انگیز بازی، حالت چند نفره‌ی آن است که می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از سراسر جهان تجربه کرده و لذت ببرید. شایان ذکر است که شرکت اکس. دی نتورک (X. D. Network) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Juicy Realm را به عهده داشته است.

پیش از امروز، بازی Juicy Realm با قیمت ۲٫۹۹ دلار در فروشگاه اندروید قابل دریافت بود. حال مطلع شدیم که از امروز بازی‌بازان قادر هستند که آن را با ۳۳ درصد تخفیف و تنها با قیمت ۱٫۹۹ دلار خریداری کنند که می‌تواند خبر بسیار خوبی برای دوست داران سبک ذکر شده باشد. در پایان می‌توانید شاهد تازه‌ترین ویدئوی مربوط به Juicy Realm باشید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید