گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت همچنان در پشت صحنه !

۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۶

همچنان سونی با کنسول جدیدش یکه تازی می کند و بسیاری از محافل صنعت گیم را به خودش اختصاص داده است در حالی که کمپانی رقیب ترجیح می دهد که بی سر و صدا کارش را ادامه داده و همچنان در پشت صحنه باقی بماند. در این باره آقای Mark Rein نظریه متفاوتی دارد.

نمایشگاه GDC 2013 با سکوت شرکت مایکروسافت گذشت و خبری از برنامه های مایکروسافت در این مراسم برای عموم بازگو نشد. با نمایش ویژه ای که کنسول PS4 داشته است عده ی زیادی به پیروزی این کنسول در مقابل رقیب خود ایمان دارند اما آقای Mark Rein نظریه متفاوت تری نسبت به مردم دارد او در این مورد گفت:

به نظرم سکوت درک درستی از واقعیت است. قرار است کنسول های سونی و مایکروسافت به یک وسیله ی سرگرمی رویایی تبدیل شوند اما احساس میکنم سونی سراسیمه وارد کار شده است. سونی به خوبی با عملکرد شرکت مایکروسافت آشناست و میداند که شرکت مایکروسافت در بسیاری از موارد در صدر قرار داشته است و همیشه به اوج فکر می کند. اجازه دهید تا کمی بیشتر توضیح دهم تا بهتر متوجه شوید، در حال حاضر شرکت سونی نام کنسول را روی سیستم و محصولش قرار داده و بیشتر آن را محدود بازی کرده است اما هرگز از خود پرسیده اید که XBOX به چه معناست؟ … بله جعبه ای که ممکن است همه چیز داشته باشد. قرار است مایکروسافت پنجره ی جدیدی رو به سرگرمی برای طرفدارانش باز کند که تا رونمایی کامل از این سیستم باید منتظر ماند. طبق اطلاعاتی که از شرکت به من داده اند شاهد رونمایی NEXT XBOX در E3 امسال خواهیم بود البته اگر شرکت تاخیری وارد نکند.

بعد از سخنرانی آقای Mark Rein طرفدارن بسیار کنجکاوانه سوالاتی از ایشان کردند که ایشون دیگر حرفی به زبان نیاورد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید