شایعه: محتوای جدیدی برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در راه است

۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
SWJFO

بر اساس شایعات و شواهد جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد در آینده‌ محتوای جدیدی برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی اکشن ماجراجویی Star Wars Jedi: Fallen Order اواخر سال گذشته‌ی میلادی منتشر شد و توانست علاوه بر فروش خوب، نقدها و نمرات بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت نماید. اخیراً کاربر مشهور Shinobi602، که از اینسایدرهای معروف بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود، به‌تازگی اعلام کرده است که استودیوی ریسپاون (Respawn) قصد دارد محتوای جدیدی را در آینده برای این بازی عرضه نماید. وی اطلاعات بیشتری را در خصوص این محتویات ارائه نداده است، بنابراین مشخص نیست که با یک بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی داستانی مواجه هستیم تا تنها اضافه کردن برخی آیتم‌ها و چالش‌های جدید.

اوایل سال جاری میلادی، یک به‌روزرسان رایگان برای Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد که در آن حالت جدید + New Game، چالش‌های جدید مبارزه‌ای و موارد دیگر را به این بازی اضافه می‌کرد. طبق آخرین گزارشی که در ماه منتشر شده بود، فروش این بازی تا کنون از مرز ۸ میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید