بازی Monopoly Sudoku برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

طبق وعده‌هایی که استودیوی Monopoly Sudoku داده بود، بازی Monopoly Sudoku امروز برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

اگر از بازی‌بازان قدیمی باشید، حتما با سری جذاب و پازلی Monopoly آشنایی دارید. نسخه‌های مختلف این سری برروی پلتفرم‌های گوناگون و قدیمی عرضه شد و به محبوبیت بالایی هم دست یافت. حال جدیدترین نسخه‌ی مربوط به این سری Monopoly Sudoku نام دارد که در آن باید حالت‌های متنوعی را برای شروع رقابت‌های جذاب آغاز کنید. یکی از حالت‌های این عنوان، بخش‌ دونفره‌ی آن است که می‌توانید به صورت آنلاین با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. همچنین پس از کسب امتیازات فراوان، نام شما در لیست قهرمانان بازی به چشم می‌خورد و سایر افراد شما را به عنوان یکی از برترین‌ها خواهند شناخت. بد نیست بدانید که شرکت مارمالاد گیمز (Marmalade Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و انتشار Monopoly Sudoku را به عهده داشته است.

طبق اعلام تیم سازنده، آگاه شدیم که بازی Monopoly Sudoku از امروز با قیمت ۳٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل دریافت و تجربه است. همچنین اخباری مبنی بر انتشار چند به‌روزرسانی برای این اثر به گوش می‌رسد و باید دید که واکنش مارمالاد گیمز در این خصوص چه خواهد بود. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون Monopoly Sudoku، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید