بهینه‌ساز جدید Crusader Kings 3 منتشر شد

۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

چندی پیش بود که بالاخره سومین شماره از سری محبوب Crusader Kings منتشر شد و توانست نقدهای بسیار مثبتی دریافت کند. حال توسعه‌دهنده‌ی بازی هم با ارائه‌ی بهینه‌ساز ۱٫۱، به دنبال حتی بهتر کردن این بازی است.

بهینه‌ساز ۱٫۱ بازی Crusader Kings 3 که محتویات زیادی دارد، تمرکز خود را برروی رفع مشکلات فنی و باگ‌های بازی گذاشته است. پارادوکس اینترکتیو (Paradox Interactive)، توسعه‌دهنده‌ی بازی، علاقه دارد که با حوصله به توسعه‌ی بازی‌های این سری بپردازد. چرا که این سومین نسخه از مجموعه‌ای هست که در سال ۲۰۰۴ آغاز شده بود. اما طولانی بودن توسعه‌ی بازی، به معنای عدم پشتیبانی پس از عرضه نیست.

Crusader Kings 3 نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرده است و با سر زدن به وبسایت متاکریتیک، می‌توانید سیلی از نمرات ۱۰/۱۰ را مشاهده کنید. البته کسانی که به بازی هم نمره‌ی کامل نداده بودند، به برخی مشکلات فنی اشاره کرده بودند که بهینه‌ساز ۱٫۱ به دنبال رفع برخی از آن‌ها است.

اگر باور ندارید که Crusader Kings 3 بازی عمیقی است، باید گفت که جزئیات بهینه‌ساز ۱٫۱ به تنهایی ۱۵۰۰ کلمه است. به‌روزرسانی‌های زیادی جهت به تعادل رساندن بازی انجام شده است. از پایین آمدن قدرت حمله‌ی کلاس Pikemen تا نصف کردن نوار Opinion در دیپلماسی. به گفته‌ی پارادوکس اینترکتیو، هوش مصنوعی بازی هم با این بهینه‌ساز بهبود یافته است.

بازی Crusader Kings 3 هم اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید