کارگردان بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity از واکنش مخاطبان بسیار راضی است

بسیاری از بازی‌های آینده طی این رویداد آخر هفته ۲۰۲۰ توکیو به نمایش درآمدند، از جمله بازی موبایل Ni no Kuni: Cross Worlds. یکی دیگر از این عناوین نیز بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity بود که این موضوع که اخبار بازی را پنهان کرده بودند در مورد عنوان پیش رو باعث علاقه و ایجاد شوق برخی از طرفداران برای انتشار این عنوان طی چند ماه شده است.

بازی‌ای که جزئی از دنیای سری Zelda است از المان‌های اولین Hyrule Warriors نیز پیروی می‌کند، اما Age of Calamity در جهان Breath of the Wild جریان خواهدداشت. این پیش درآمد بازی محبوب Legend of Zelda زمینه بیشتری برای رویدادهایی که باعث ایجاد Calamity Ganon می‌شود را در نحوه‌ی مشاهده‌ی بازیبازان در Breath of the Wild ارائه می‌دهد. در طول نمایش بازی در رویداد توکیو ، یوسوکه هایاشی (Yosuke Hayashi)  تهیه کننده‌ی Age of Calamity و کارگردان بازی ریوتا ماتاسوشیتا (Ryouta Matasushita) در رویدادی آنلاین شرکت کردند که شخصیت‌های قابل بازی Age of Calamity را نشان می‌داد که بیشتر به توانایی های Daruk و Impa تمرکز داشتند. هایاشی و ماتاسوشیتا در مورد سوال‌های هواداران درباره این بازی صحبت کردند و ابراز داشتند که از دیدن چنین واکنش‌های مثبتی تاکنون خوشحال هستند. ماتاسوشیتا به طور خاص گفت که خوشحال است که طرفداران فکر می‌کنند ایمپا ناز است و او را به صورت آنلاین صدا زده‌اند.

در اولین جریان Hyrule Warriors: Age of Calamity در Tokyo Game Show 2020 ، به عنوان یک شخصیت قابل بازی، سبک جنگیدن بسیاری از شخصیت‌ها را نشان دادند. بسیاری از طرفداران در مورد مدل شخصیت Impa اظهار نظر کرده‌اند و به این نکته اشاره داشتند که تقریباً شبیه پایا، نوه Impa در Breath of the Wild است. برخی از بازیبازان امیدوارند که این بازی به Paya و Impa این امکان را بدهد تا در حالت دو نفره Age of Calamity در کنار یکدیگر مبارزه کنند، زیرا اولین بازی شخصیت‌های قابل بازی را به ارمغان آورد که لزوما با داستان اصلی عنوان سازگاری منطقی نداشتند.

اگرچه طرفداران فقط باید دو ماه دیگر منتظر بمانند تا بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity منتشر شود ، اما هنوز سوالات بسیاری وجود دارد که آنها علاقه مند‌اند که پاسخ دهند با این حال، این عدم آگاهی بسیاری از علاقه مندان را از تجره و انتظار برای بازی منصرف نکرده و حتی باعث شده برخی از افراد بیشتر مشتاق بشوند. کویی تکمو (Koei Tecmo) و نینتندو  (Nintendo) به وضوح کار زیادی را برای این عنوان آینده انجام داده‌اند، بنابراین طرفداران باید ببینند که آیا این کار در ماه نوامبر جواب می‌دهد یا خیر. این بازی در تاریخ ۲۸ مهرماه ۱۳۹۹ (۲۰ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫83 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • bbb10 گفت:

    الحق‌که ارزش ایده بازی بالاتر ارزش هچهر‌دو‌کنسول‌نسل بعدی سونی‌و‌مایکرو‌ هست
    به شخصه botw بهترین بازی و بهترین زلدایه زندگیمه
    البته من اسکای اسورد رو نتونستم‌بازی‌کنم‌هنوز

    2Thumb up 1Thumb down