تاریخ انتشار بازی SpellForce 3: Fallen God مشخص شد

PC ، اخبار بازی ، تریلر ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) سرانجام تاریخ انتشار بازی SpellForce 3: Fallen God را اعلام کرد. این بازی قرار است در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۹ (۳ نوامبر ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

گیم‌پلی بازی SpellForce 3: Fallen God ترکیبی از سبک نقش‌آفرینی و استراتژی همزمان است و یک داستان حماسی به همراه نبردهای هیجان‌انگیز را به مخاطب ارائه می‌دهد. این بازی یک بسته‌ گسترش‌دهنده‌ی مستقل از عنوان SpellForce 3 محسوب می‌شود. در این بازی بازی‌بازان می‌توانند شخصیت‌های خود را به صورت کامل شخصی‌سازی کنند. می‌توانند درختان مهارت و توانایی‌ها را برای ایجاد قهرمانان قدرتمند و اعمال استراتژی خود ترکیب نمایند. این عنوان یک گیم‌پلی ۱۵ ساعته را در بخش داستانی خود به مخاطبان ارائه می‌دهد. استودیوی گریم‌لور گیمز (Grimlore Games) وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را برعهده دارد.

علاوه بر این موارد، بازی‌بازان می‌توانند سرزمینی جدید به نام Urgath را کاوش نمایند و اسرار آن را با استفاده از تعاملات قهرمانان عالی با جهان حل کنند. همچنین این بازی دارای یک سیستم ساخت و ساز خواهد بود. بازیکنان می‌توانند سلاح‌ها و زره‌های افسانه‌ای دیگر نژادها را بدست آورند تا به Trolls خود در جنگ قدرت دهند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی SpellForce 3: Fallen God را مشاهده و یا دریافت کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید