مبارز جدید Super Smash Bros. Ultimate فردا معرفی خواهد شد

Nintendo Switch ، اخبار بازی ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

شرکت نینتندو اعلام کرده است که شخصیت جدید بازی مبارزه‌ای محبوب Super Smash Bros. Ultimate در اولین روز از ماه اکتبر در جریان یک مراسم زنده رسما رونمایی خواهد شد.

شکی در این موضوع وجود ندارد که سبک مبارزه‌ای یکی از قدیمی‌ترین و البته محبوب‌ترین سبک بازی‌های ویدئویی است که طرفداران بی‌شماری در سراسر دنیا دارد. در میان عناوین مختلف و متعدد عرضه شده در این سبک، برخی به محبوبیت بیشتری در مقایسه با دیگران دست یافته‌اند که بازی Super Smash Bros. Ultimate نیز یکی از این عناوین است.

بازی Super Smash Bros. Ultimate که یکی از عناوین انحصاری عرضه شده برروی کنسول نینتندو سوییچ است، طرفداران زیادی در سراسر دنیا داشته و تیم سازنده نیز از زمان انتشار شخصیت‌ها و مبارزین مختلفی را به این بازی محبوب اضافه کرده است. اگرچه مدت زمان قابل توجهی از عرضه‌ی بازی می‌گذرد ولی به نظر می‌رسد تیم سازنده قصد دارد همچنان مبارزین بیشتری را به این بازی زیبا اضافه کند.

براساس اطلاعات منتشر شده، جدیدترین شخصیت و مبارز بازی Super Smash Bros. Ultimate در روز پنج‌شنبه، مورخ ۱۰ مهر ماه سال جاری (۱ اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی)، به صورت رسمی معرفی خواهد شد. به گفته‌ی تیم سازنده، مراسم معرفی این مبارز جدید راس ساعت پنج و سی دقیقه‌ای بعد از ظهر به وقت ایران به صورت زنده پخش خواهد شد. این مراسم که تنها ۳ دقیقه به طول خواهد انجامید، با یک پیام از طرف کارگردان بازی به پایان می‌رسد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 6٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید