تریلری جدید از گیم‌پلی بازی F.I.S.T : Forged in Shadow Torch منتشر شد

PC ، PS4 ، اخبار بازی ، تریلر ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

شرکت بیلی‌بیلی (Bilibili) و استودیوی تی‌گیمز (TiGames)، ناشر و سازنده‌ی بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch، تریلری ۴ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این عنوان را با هواداران به اشتراک گذاشته‌اند که در آن مبارزه با یکی از باس‌های جدید بازی نیز دیده می‌شود.

داستان بازی شما را به شهر Torch City و شش سال پس از اشغال این شهر توسط گروه Machine Legion خواهد برد. ریتون (Rayton)، شخصیت اصلی بازی، یک سرباز کهنه‌کار است که پس از پایان جنگ سلاح خود را زمین گذاشته و در خلوت خود زندگی می‌کند. با این حال، پس از این که دوست صمیمی او را دستگیر می‌کنند، او دوباره دست ماشینی خود را برداشته و به میدان مبارزه برمی‌گردد. البته او هیچ گاه تصور نمی‌کرد که ناخواسته درگیر یک جنگ بزرگ بین مافیا، گروه مقاومت و Machine Legion خواهد شد.

در تریلری جدید نمایش داده شده، در کنار بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی شاهد مبارزه‌ی شخصیت اصلی با یکی از باس‌های این عنوان نیز هستیم. بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch در تاریخی نامشخص برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید. س

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(12 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید