تاریخ انتشار بازی Illusion Connect برای گوشی‌های هوشمند مشخص شد

۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

شرکت سازنده‌ی Illusion Connect که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز از تاریخ دقیق انتشار آن برروی گوشی‌های هوشمند رونمایی کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر تازه‌ای از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Illusion Connect از سری عناوین جالب به سبک نقش‌آفرینی و استراتژی محور است که در آن باید به جمع‌آوری قهرمانان مختلف پرداخته و آن‌ها را به خوبی برای آغاز مبارزات آماده کنید. در جریان بازی هم سلاح‌ها و آیتم‌های مفیدی در اختیارتان قرار می‌گیرد که لذت نبردها را دوچندان خواهد کرد. جالب است بدانید که پیش خرید این عنوان از چند روز قبل آغاز شده و تاکنون حدود ۱۰۰ هزار بازی‌باز نسبت به خرید آن اقدام کرده‌اند که در نوع خود آمار جالبی به حساب می‌آید. از ویژگی‌های جالب Illusion Connect باید موسیقی‌های شنیدنی و سطوح مختلف دشواری اشاره داشت که احتمال زیاد استقبال خوب بازی‌بازان را در پی خواهد داشت. لازم به ذکر است که استودیوی سوپر پریسم (Super Prism) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد.

به نقل از تیم سازنده، آگاه شدیم که Illusion Connect قرار است در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۹ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. ضمنا همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امکان پیش خرید بازی همچنان برای علاقه‌مندان فراهم است و بازی‌بازان می‌توانند آن را با تخفیفی مناسب خریداری کنند. در پایان می‌توانید جدیدترین ویدئوی مربوط به Illusion Connect را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید