تریلر جدید بازی Sackboy: A Big Adventure منتشر شد؛ اطلاعات جدید از نسخه‌های ویژه بازی

۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

شرکت سونی به تازگی تریلر جدیدی را از بازی Sackboy: A Big Adventure برروی کانال یوتیوب (YouTube) پلی‌استیشن منتشر کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر تماشای این تریلر جذاب، به اطلاعاتی که به تازگی از نسخه‌های گوناگون بازی Sackboy: A Big Adventure منتشر شده است بپردازیم.

بازی Sackboy: A Big Adventure را می‌توان یکی از عناوین مطرح زمان انتشار کنسول نسل نهمی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۵ دانست. بازی Sackboy: A Big Adventure جدیدترین نسخه از فرنچایز محبوب LittleBigPlanet است که مثل همیشه وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را استودیو‌ی سومو دیجیتال (Sumo Digital) بر عهده دارد.

حال به تازگی همان‌طور که گفته شد، شرکت سونی تریلر جدیدی را از عنوان Sackboy: A Big Adventure به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد صحبت توسعه‌دهندگان این اثر در رابطه با شخصیت‌ها و مراحل این بازی هستیم؛ همچنین شما می‌توانید در قسمت‌هایی از این تریلر، گیم‌پلی و مراحل جذاب بازی را نیز مشاهده کنید. شما می‌توانید در ادامه این تریلر را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

همچنین وبلاگ رسمی پلی‌استیشن (PlayStation blog) اطلاعات جدیدی را در رابطه با دو نسخه‌ی ویژه‌ی بازی Sackboy: A Big Adventure به اشتراک گذاشته است.

نسخه‌ی اول دیجیتال دلاکس ادیشن (Digital Deluxe Edition) نام دارد که علاوه بر نسخه‌ی اصلی بازی شامل یک عدد آرت‌بوک (ArtBook) دیجیتالی، یک نسخه‌ی دیجیتالی از موسیقی‌های متن بازی، ۴ پوشش ویژه از شخصیت‌های مشهور عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن و همچنین شامل ۲۰ عدد آواتار از پوشش‌ها و شخصیت‌های گوناگون موجود در بازی می‌شود. این نسخه از بازی هم‌اکنون با قیمت ۸۰ دلار در فروشگاه پلی‌استیشن قابل پیش‌خرید است.

همچنین نسخه‌ی فیزیکی مخصوص (Physical Special Edition) بازی نیز علاوه بر تمام محتوای نسخه‌ی دیجیتال دلاکس ادیشن، شامل یک عدد آرت‌بوک و یک نسخه‌ از موسیقی‌های متن بازی به صورت فیزیکی می‌شود و در کنار آن نیز این نسخه شامل یک عروسک پارچه‌ای (Plush Figure) از شخصیت اصلی بازی نیز است. باندل. فیزیکی مخصوص بازی تنها برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی منتشر خواهد شد که البته شما می‌توانید به صورت رایگان بازی خود را به نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی بازی ارتقاء دهید. هنوز قیمت این نسخه از بازی به صورت دقیق مشخص نشده است.

بازی Sackboy: A Big Adventure در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) هم‌زمان با روز انتشار جهانی کنسول نسل نهمی شرکت سونی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس طرفداران‌ قرار خواهد گرفت.

1
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید