نبردی دیگر با زامبی‌ها | نقدها و نمرات بازی The Walking Dead Onslaught

۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught بالاخره امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و تا این جا نظرات متفاوتی هم پیرامون آن در دسترس قرار گرفته است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این عنوان داشته باشیم.

The Walking Dead Onslaught از سری عناوین اکشن، ماجراجویی و بقا است که سازندگان برای ساخت آن از اثری معروف به همین اسم الهام گرفته‌اند. وقتی پای بقا در میان باشد، دیگر واژه‌ای به نام استراحت معنا نمی‌دهد. در این بازی هم باید اندک تجهیزات را فراهم کرده و خود را برای نبردی بزرگ با زامبی‌های یا همان Walkerها آماده کنید. جالب است بدانید که در این عنوان قادر هستید تا همان شخصیت‌های معروف سریال را برگزینید؛ اما این بار در جهانی نسبتا متفاوت. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار گفته شده هستید، The Walking Dead Onslaught می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد. برای تماشای تریلری از گیم‌پلی این اثر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی The Walking Dead Onslaught به صورت همزمان به عهده‌ی شرکت سروایوس (Survios) بوده است. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌ها را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. از این نکات که رد شویم، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی دست به کار شدند و نقدها و نمراتشان را پیرامون The Walking Dead Onslaught در دسترس قرار دادند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

PSU 9/10

داستان، سیستم مبارزات و طراحی خوب جهان The Walking Dead Onslaught را باید از اصلی‌ترین ویژگی‌های این بازی به حساب آورد که عده‌ی زیادی را برای تجربه‌اش مشتاق می‌کند. این بازی می‌تواند تبدیل به یکی از محبوب‌ترین عناوین واقعیت مجازی شود و کاملا سزاوار این قضیه است. در جریان بازی کاملا متوجه می‌شوید که نبرد برای بقا تا چه میزان دشوار و طاقت‌فرسا است.

noisy pixel 8.5/20

The Walking Dead Onslaught تجربه‌ای منحصربه‌فرد برروی پلتفرم‌های واقعیت مجازی است که بی تردید آن را به بازی‌بازان پیشنهاد می‌کنیم. مطمئن هستیم که علاقه‌مندان به سریال The Walking Dead از این عنوان لذت خواهند برد. از داستان فوق‌العاده‌ی بازی نیز نباید به سادگی عبور کرد. از بین بردن زامبی‌های هیچ گاه تا این حد جذاب و بامزه نبوده است.

PUSH SQUARE 6/10

مشکلات و نواقص مختلف و عجیبی در بازی The Walking Dead Onslaught وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها باید به نحوه‌ی راه رفتن شخصیت اصلی اشاره داشت. اگر شما بتوانید با این مشکلات کنار بیایید و آن‌ها را نادیده بگیرید، آن گاه The Walking Dead Onslaught برایتان لذت‌بخش و مهیج خواهد بود. دیدار با همان شخصیت‌های همیشگی هم از جذابیت‌های خاص خود برخوردار است.

GameSpew 5/10

گمان می‌کنیم که The Walking Dead Onslaught شباهت فراوانی به The Walking Dead: Survival Instinct دارد؛ عنوانی تیراندازی به صورت اول شخص که در سال ۲۰۱۳ در دسترس قرار گرفته بود. بازی در مجموع از جهان زیبایی بهره‌مند است، اما تکراری شدن شرایط و نبردها بسیار آزار دهنده خواهد بود.

TheSixthAxis 5/10

سخت است که بخواهیم The Walking Dead Onslaught را به بازی‌بازان توصیه کنیم، اما اگر طرفدار سرسخت و متعصب سریال The Walking Dead باشید، بدون شک قضیه متفاوت خواهد بود. برخی صحنه‌ها در این عنوان یادآور خاطرات فراوان از سریال ذکر شده هستند و به همین دلیل است که آن‌ها را به وجد خواهد آورد. در غیر این صورت، سعی کنید سمت این بازی نروید.

0
0