بازی‌های رایگان ماه اکتبر سرویس اکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

شرکت مایکروسافت به تازگی عناوین رایگان ماه آینده‌ی مشترکین سرویس اکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) را با انتشار یک تریلر معرفی کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر تماشای این ویدئو، نگاهی به زمان در دسترس قرار گرفت بازی‌های حاضر در این لیست برای مشترکین اکس‌باکس لایو گلد داشته باشیم.

سرویس اکس‌باکس لایو گلد در ماه اکتبر ۲۰۲۰ (مهر-آبان ۱۳۹۹) همانند هر ماه میزبان چهار بازی رایگان است که دو عدد از آن‌ها مربوط به عناوین نسل هشتمی و دو عدد دیگر نیز مربوط به آثار نسل ششم و هفتم کنسول‌های اکس‌باکس می‌شوند که البته شما می‌توانید با استفاده از قابلیت پشتیبانی از کنسول‌های نسل قبل این بازی‌ها را برروی کنسول نسل هشتمی اکس‌باکس خود تجربه کنید. شما می‌توانید در ادامه ویدئویی را که شرکت مایکروسافت در رابطه با این موضوع در کانال یوتیوب (YouTube) خود به اشتراک گذاشته است را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P |  دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

شما در ادامه نام این چهار اثر و زمان رایگان شدنشان را مشاهده خواهید کرد.

  • بازی Maid of Sker: این اثر از تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۵ مهر) تا ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.
  • بازی Slayaway Camp: Butcher’s Cut: این اثر از تاریخ ۱ اکتبر (۱۰ مهر) تا ۳۱ اکتبر (۱۰ آبان) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.
  • بازی Sphinx and the Cursed Mummy: این عنوان نسل ششمی از تاریخ ۱ اکتبر (۱۰ مهر) تا ۱۵ اکتبر (۲۴ مهر) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.
  • بازی Costume Quest: این اثر نسل هفتمی از تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۵ مهر) تا ۳۰ نوامبر (۹ آبان) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.

همچنین در پایان توجه داشته باشید که در صورت دریافت کردن عناوین مذکور در زمان تعیین شده، این آثار برای همیشه به کتابخانه‌ی بازی‌های شما اضافه خواهند شد.

اگر شما نیز از مشترکین سرویس اکس‌باکس لایو گلد هستید لطفاً نظر خود را در رابطه با عناوین رایگان ماه اکتبر این سرویس با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید