برخی از پیش‌خریدکنندگان پلی‌استیشن ۵ باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر بمانند

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

شعبه‌ی ایرلند فروشگاه گیم‌استاپ (GameStop) گزارش داده است که برخی از پیش‌خریدکنندگان این کنسول، قرار نیست که تا سال ۲۰۲۱ آن را دریافت کنند.

به نظر می‌رسد که مشکلات حول پیش‌خرید کنسول پلی‌استیشن ۵ تمامی ندارند. پس از عدم اعلام و برنامه‌ریزی شلخته در موج اول پیش‌خرید‌ها، حال بسیاری از پیش‌خریدکنندگان نمی‌توانند کنسول خود را در تاریخ مقرر شده دریافت کنند و باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر بمانند. شعبه‌ی ایرلند فروشگاه گیم‌استاپ این پیام را به پیش‌خریدکنندگان فرستاده است:

از اینکه پلی‌استیشن ۵ خود را پیش‌خرید کرده‌اید ممنونیم. ما می‌خواهیم که هر چه زودتر کنسول را به دست شما برسانیم. اما متاسفانه به دلایلی که از کنترل ما خارج است، باید به اطلاع شما برسانیم که نمی‌توانیم سفارش شما را تا سال ۲۰۲۱ به انجام برسانیم.

اگر جای کنونی خود در صف پیش‌خرید را نگه دارید، مطمئنا با دریافت موجودی دوباره، کنسول به دست شما خواهد رسید. پس از اینکه اطلاعات بیشتری به دست ما رسید تاریخ عرضه‌ی دقیق کنسول را به شما می‌گوییم.

گیم‌استاپ ایرلند تنها فروشگاهی نیست که به مشتریان خود خبر تاخیر را داده است. فروشگاه شاپ‌تاپ (ShopTop) هم در ایمیلی به پیش‌خریدکنندگان گفته است که کنسول خود را در روز عرضه تحویل خواهند گرفت یا اینکه باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر بمانند. حتی آمازون هم به مشتریان خود گفته است که ممکن است پلی‌استیشن ۵ را در روز عرضه دریافت نکنند.

بدون شک شیوع ویروس کرونا و کاهش سرعت تولید، در رخ دادن این اتفاق بی‌تاثیر نیست. در هر صورت کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) امسال در آمریکا و ژاپن و یک هفته بعد هم در اروپا عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید