پوسته‌های جدید هالووین به Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهند شد

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

Call of Duty: Modern Warfare بعضی از پوسته‌هایی با تم هالووین و همچنین آیتم‌های جدید فصل ۶ Warzone را منتشر خواهد کرد. مدتی تا شروع فصل ششم Call of Duty: Warzone نمانده و قرار است بسته‌های جدید DLC با محوریت هالووین منتشر شود تا بازی‌بازان بتوانند در این تعطیلات از آیتم‌ها و پوسته‌های جدید استفاده کنند.

هر ساله وقتی که به ماه اکتبر نزدیک می‌شویم، Call of Duty مانند اکثر عناوین دیگر خود را برای این فصل خوفناک آماده می‌کند. آماده شدن برای تعطیلات هالووین شامل اکثر عناوین دیگر حتی Animal Crossing می‌شود و Call of Duty هم از این ماجرا مستثنی نیست. اطلاعات دقیق‌تری در رابطه با محتویاتی که بازی‌بازان باید منتظر آن باشند توسط اکتیویژن (Activision) در مورد فصل ششم این بازی به زودی اعلام خواهد شد.

فصل ششم Warzone شامل آیتم‌ها، پوسته‌ها، نقشه‌ها و اسلحه‌های جدید به همراه یک سیستم مسافرت سریع خواهد بود. همچنین قرار است در به‌روزرسانی‌های آتی آیتم‌ها و پوسته‌های جدیدی در قالب بتل پس به Infinity Ward اضافه شود.

در وبلاگ اکتیویژن از بسیاری از اپراتورها رونمایی شد، اما به غیر از پوسته‌ی جدید اپراتور Farah، عکس‌ دیگری منتشر نشد. همچنین پنج پوسته‌ی دیگر برای وسایل نقلیه چون ATV ،Helicopter ،SUV ،Tac Rover و Cargo Truck اضافه خواهند شد. اکتیویژن قصد دارد در فصل ششم این بازی از اسنایپرهای جدید نیز رونمایی کند.

Call of Duty: Warzone برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید