تریلری از به‌روزرسانی جدید بازی Black Desert Mobile منتشر شد

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

تیم سازنده‌ی Black Desert Mobile که حدود دو هفته‌ی قبل جدیدترین به‌روزرسانی این بازی را در اختیار هواداران قرار داده بود، امروز تریلر تازه‌ای از آن را منتشر کرد تا بازی‌بازان را بیشتر از قبل با حال و هوای آن آشنا کرده باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این ویدئو باشید.

Black Desert Mobile از سری آثار نقش‌آفرینی است که سال گذشته به صورت رایگان برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و با استقبال نسبتا خوبی از سوی دارندگان گوشی‌های هوشمند همراه شد. استودیوی سازنده نیز تا این جا پشتیبانی خوبی از بازی داشته است و  هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی را برای آن منتشر می‌کند که رضایت هواداران را در پی داشته است. قابل ذکر است که شرکت پرل ابیس (Pearl Abyss) وظیفه‌ی توسعه و انتشار این اثر را به عهده داشته است. چندی پیش خبری مبنی بر انتشار یک به‌روزرسانی به نام Hadum’s Realm برای این بازی عرضه شد که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر به همراه یک تریلر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

همان‌طور که در گذشته گفته شده بود، به‌روزرسانی فوق هم‌اکنون برای طرفداران قابل دریافت است و از محتویات آن باید به منطقه، باس‌ها و چالش‌های جدید و جذابی اشاره داشت. ضمنا تغییراتی در فصل سوم بازی اعمال شده است و بازی‌بازان به خوبی آن‌ها را حس خواهند کرد. حال پیرل ابیس امروز دست به کار شد و ویدئوی دیگری از Hadum’s Realm را در دسترس قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید