بازی A3: Still Alive برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

Android ، iOS ، اخبار بازی ، تریلر ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت نت‌ماربل (Netmarble) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی A3: Still Alive پرداخت. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

A3: Still Alive از سری عناوین چندنفره به سبک‌های نقش‌آفرینی، اکشن، جهان‌باز و بتل رویال است که در آن باید کنترل شخصیت دلخواهتان را به دست گرفته و با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. همان‌طور که از سبک بازی مشخص است، باید در نقشه‌ای وسیع قرار گرفته و به عنوان آخرین بازیکن زمین معرفی شوید تا به برتری دست یابید. بازی در جهان تاریک و مرموزی جریان دارد و این قضیه هیجان فراوانی را به بازی‌بازان منتقل می‌کند. این عنوان را باید دنباله‌ای از اثری معروف به نام A3 دانست که ابتدا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته بود. در جریان بازی هم آیتم‌ها و سلاح‌های متنوعی در اختیارتان قرار می‌گیرد که نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد. لازم به ذکر است که نت‌ماربل به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی A3: Still Alive را به عهده دارد.

بازی A3: Still Alive قرار است امسال در تاریخی نامشخص برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر خواهد شد. حال باید دید که آیا این عنوان توانایی رقابت با دیگر آثار مطرح در بک بتل رویال را خواهد داشت یا خیر. همچنین امکان پیش خرید بازی از امروز برای بازی‌بازان فراهم است و افرادی که اقدام به این کار کنند، امتیازات ویژه‌ای را دریافت خواهند کرد. در پایان توصیه می‌کنیم نخستین ویدئوی مربوط به A3: Still Alive را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(11 رای, میانگین آرا 8٫45 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید