گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Teslagrad 2 معرفی شد

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

تیم سازنده‌ی Teslagrad 2 امروز در خبر خوبی نخستین جزئیات مربوط به این بازی را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعاتی در این خصوص باشید.

Teslagrad 2 از سری عناوین مهیج به سبک پلتفرمر است که اتفاقات آن در کشور نروژ جریان دارد و در مجموع می‌تواند بازی‌بازان زیادی را به وجد آورد. قوانین فیزیکی نیز در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و با به کار بردن آن‌ها می‌توانید همواره پیروز باشید. نسخه‌ی اول این سری ابتدا در سال ۲۰۱۳ در دسترس قرار گرفت و خیلی زود توانست بازی‌بازان را به سمت خود جذب کند. همین اتفاق باعث شد که تیم سازنده به فکر توسعه و عرضه‌ی دومین نسخه باشد. لازم به ذکر است که استودیوی رین گیمز (Rain Games) وظیفه‌ی ساخت Teslagrad 2 را به عهده دارد و ناشر آن هنوز مشخص نیست.

آقای پیتر ملدال (Peter Meldahl)، کارگردان بازی فوق، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود گفته است:

Teslagrad اولین بازی شرکت ما به حساب می‌آمد و تجربه‌ی بی نظیری برای ما و بازی‌بازان بود. در همین راستا، عده‌ی زیادی از بازی‌بازان در خصوص نسخه‌ی دوم از ما سوالاتی داشتند و حال مفتخر هستیم به آن‌ها بگوییم که Teslagrad 2 در حال توسعه است. ساخت این عنوان برای شش سال در ذهن ما بود و در حال پیاده‌سازی ایده‌هایمان هستیم.

هنوز اطلاعات بیشتری مانند پلتفرم‌های مقصد، داستان و تاریخ عرضه‌ی Teslagrad 2 مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی تیم سازنده ه باشیم. هنچنین به احتمال زیاد در روزهای آینده تریلری هم از این بازی در دسترس قرار می‌گیرد تا بازی‌بازان با حال و هوای آن آشنا شوند.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید