در فایل‌های به‌روزرسان بازی Marvel’s Avengers به محتویات آینده‌ی آن اشاره شده است

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

توسعه دهندگان بازی Marvel’s Avengers اخیراً یک به‌روزرسان جدید را برای رفع یکی از مشکلات شخصیت Captain America منتشر کرده‌اند که ظاهراً حاوی اطلاعات جالب دیگری نیز است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، برخی از کاربران با بررسی دقیق فایل‌های این به‌روزرسان تصاویری را از شخصیت‌ها و محتویات جدید احتمالی بازی کشف کرده‌اند.

این تصاویر که در واقع لوگو‌های قهرمانان و گروه‌ها محسوب می‌شوند، به شخصیت‌هایی مانند Black Panther و War Machine اشاره می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید، تاکنون هیچ خبری در مورد اضافه شدن War Machine منتشر نشده است و توسعه دهندگان نیز در گذشته تنها به شخصیت Black Panther اشاره کرده‌ بودند. با این حال هیچکدام از این دو شخصیت هنوز به صورت رسمی تایید نشده‌اند. از طرف دیگر، جالب است بدانید که لوگوی Hawkeye در فایل‌ها دیده نمی‌شود. این موضوع قطعاً عجیب است چراکه این شخصیت اولین قهرمان پس از عرضه‌ی بازی محسوب می‌شود.

علاوه بر شخصیت‌ها، لوگو‌ی گروه‌ها و حتی دشمنانی که احتمالا گروه Avengers با آن‌ها روبه‌رو خواهند شد نیز در قایل‌ها دیده می‌شوند.  در میان این لوگو‌ها، شاهد مواردی مانند Inhumans royal family ،Dual Helix Science ،New Coalition Alliance‌ و War Council Military هستیم. کاربری به نام Miller که این تصاویر را در توییتر به اشتراک گذاشته، اعلام کرده است که در فایل‌های نسخه‌ی بتای بازی نیز به War Council Military اشاره شده بود. به عقیده‌ی این شخص، Dum Dum Dugan وظیفه‌ی این گروه را برعهده خواهد داشت.

حتماً باید یادآوری کنیم که اشاره به این گروه‌ها و شخصیت‌ها در فایل‌های بازی الزاماً به معنای در دسترس قرار گرفتن آن‌ها نیست. احتمال دارد که برخی از این فایل‌ها به محتویات حذف شده‌ی بازی که در ابتدا قرار بود ساخته شوند، اشاره کنند. پس اگر از طرفداران دنیای مارول (Marvel) هستید، پیشنهاد می‌کنیم سطح انتظارات خود را کنترل کنید.

در حال حاضر، تنها شخصیت‌های Hawkeye ،Kate Bishop و Spider-Man برای محتویات پس از عرضه‌ی بازی در نظر گرفته شده‌اند. البته لازم به ذکر است که Spider-Man تنها برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ قابل دسترس خواهد بود.

بازی Marvel’s Avengers هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر به این عنوان علاقه مند شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم به نقد و بررسی و هایلایت اختصاصی آن نیز نگاهی انداخته و موسیقی‌های آن را دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید