موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Maid of Sker

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای پاییز بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی Maid of Sker  رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

بدون شک هر یک از ما حداقل یک بار یک عنوان ترسناک را تجربه کردیم و یا حداقل یک فیلم ترسناک را مشاهدده کرده‌ایم. نکته‌ای که در چنین فیلم ها یا بازی‌هایی در درجه اهمیت بالایی قرار دارد این است که سازنده چگونه حس ترس را به مخاطب خود منتقل می‌کند. اما از هر روشی که سازنده برای اینکار استفاده کند چیزی که همیشه با حس ترس همراه است و به نوعی مکمل آن محسوب می‌شود، یک موسیقی دلهره آور و گاه هیجانی است. فیلم‌ها یا بازی‌های ترسناک شاید به خودی خود ترسناک نباشند اما وقتی سکوت فیلم یا بازی با یک سکانس دلهره آور شکسته می‌شود، این موسیقی است که آن سکانس، آن میان پرده یا حتی بخشی از گیم‌پلی یک بازی را ترسناک‌تر و دلهره آور‌تر جلوه می‌دهد.

Maid of Sker یکی از همان عناوینی است که در مورد آن صحبت می‌کنیم. موسیقی‌های این بازی توسط آقای Gareth Lumb ساخته شده است که تجربه‌ی کار برروی عناوین سبک ماجراجویی به مانند Soul Axiom را در کارنامه‌ی خود دارد. موسیقی‌های بازی Maid of Sker را می‌توان شبه پویا توصیف کرد. به بیان ساده‌تر، موسیقی‌های بازی به گونه‌ای ساخته‌ شده‌اند تا با توجه به اتفاقاتی که در بازی در جریان است، ریتم متفاوتی به خود گرفته و با تمام لحظات و سکانس‌های بازی سازگاری داشته باشند. در یک جمله، موسیقی‌های بازی Maid of Sker آینه‌ای از اتفاقاتی هستند که در درون بازی جریان دارند.

بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی Maid of Sker  رفتیم و شما می‌توانید موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دریافت کنید:

دانلود موسیقی‌های بازی Maid of Sker با کیفیت MP3

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید