به یاد گذشته | نقدها و نمرات بازی Super Punch Patrol

بازی Super Punch Patrol بالاخره چند روز قبل به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متفاوتی پیرامون آن منتشر شده است. در همین راستا، نقدها و نمرات این عنوان عرضه شده است که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

آثار دوبعدی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و هنوز هم عده‌ی زیادی آن‌ها را برروی پلتفرم‌های خود تجربه می‌کنند. پیش‌بینی می‌شد که Super Punch Patrol نیز یکی از همین بازی‌ها با سبک‌ اکشن باشد. داستان این بازی به جنایت‌کاران مختلف و چیره شدن آن‌ها بر شهر مربوط می‌شود. به همین دلیل است که پلیس تصمیم می‌گیرد تا دو فرد قدرتمند را استخدام کرده و آن‌ها را برای از بین بردن این جنایات آماده کند. هر یک از این دو شخصیت از مهارت‌های خاصی برخوردار هستند و انتخاب آن‌ها به سلیقه‌ی شما بستگی دارد. ضمنا در جریان بازی نیز سلاح‌هایی را در دست می‌گیرید و می‌توانید برای ادامه‌ی مبارزات از آن‌ها بهره ببرید. امکان ارتقای مهارت‌ها پس از هر مرحله هم برای شما وجود دارد. بنابراین اگر از دوست داران آثار این سبک و به خصوص عناوین قدیمی هستید، Super Punch Patrol می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد.

بد نیست بدانید که شرکت هاربرگ پروداکشنز (Horberg Productions) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار Super Punch Patrol را به عهده داشته است. در ضمن بخش دونفره‌ای هم در این عنوان وجود دارد که آن را می‌توانید با یکی از دوستان خود تجربه کرده و لذت ببرید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این اثر در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

nintendolife 8/10

با توجه به قیمتی که می‌پردازید، Super Punch Patrol عنوان فوق‌العاده و سرگرم کننده‌ای است که یاد و خاطره‌ی گذشته را برای ما زنده کرد. پنج سطح و چالش متنوع در این بازی وجود دارد که در هر یک می‌توان جذابیت‌هایی را پیدا کرد. به عقیده‌ی ما حتی اگر هم بازی را تمام کنید، دلایل زیادی برای تجربه‌ی مجدد آن وجود دارد.

NintendoWorldReport 8/10

Super Punch Patrol اثری کلاسیک و جذاب است که بدون شک بازی‌بازان زیادی را به خود جذب خواهد کرد. مسئله‌ای که ما را شگفت زده کرد، این بود که در این عنوان شاهد محیط خارق‌العاده و تصاویر هنری جذاب نبودیم و شاید تیم سازنده با این کار سعی داشته است تا کمی تفاوت را نسبت به گذشته‌ها چاشنی کار خود کند. با وجود این که Super Punch Patrol عنوان بسیار دشواری است، اما طرفداران این سبک به خوبی می‌دانند که باید چه کنند.

Destructoid 7/10

قیمت بازی Super Punch Patrol در فروشگاه نینتندو بسیار منصفانه است و ارزش حداقل یک بار تجربه را خواهد داشت. این بازی با کمی تغییرات و رفع برخی از مشکلات در آینده بهتر هم خواهد شد. در این عنوان تنها باید دشمنانتان را از بین ببرید و پس از کسب امتیازات فراوان، به یک قهرمان بزرگ تبدیل شوید.

comicbook 6/10

متاسفانه نواقص و مشکلات فراوانی در Super Punch Patrol دیده می‌شود که ممکن است برای بازی‌بازان آزار دهنده باشد. البته به نظر می‌رسد که طرفداران سبک اکشن و دوبعدی از این اثر لذت خواهند برد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید