عنوان جدید استودیوی این‌اگزایل هم‌اکنون در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد

۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

بازی Wasteland 3 پس از تاخیرهای مختلف سرانجام در ماه گذشته‌ی میلادی عرضه شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت نماید. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، عنوان نقش‌آفرینی بعدی استودیوی این‌اگزایل اینترتینمنت (inXile Entertainment) هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد.

آقای برایان فارگو (Brian Fargo)، رییس استودیوی این‌اگزایل اینترتینمنت، در پیامی توییتری اعلام کرد که عنوان بعدی این استودیو به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد. وی اظهار داشت که استودیوی آن‌ها در حال حاضر برروی عناوین نقش‌آفرینی جدید فوق‌العاده کار می‌کند. فارگو در توییتی اشاره کرد که عنوان نقش‌آفرینی بعدی این استودیو هم‌اکنون در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد. بنابراین طبق گفته‌ی وی، مدت زمان زیادی تا معرفی رسمی این بازی باقی مانده است.

تا کنون اطلاعات زیادی در مورد پروژه‌ی بعدی استودیوی این‌اگزایل اینترتینمنت منتشر نشده است. پیش از این اعلام شده بود که یکی از عناوین جدید این استودیو با موتور Unreal Engine 5 توسعه خواهد یافت. جدا از این مورد، جزئیات دیگری در دست نیست.

بازی Wasteland 3 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را به قلم امیرمهدی نامجو و تحت عنوان «شراره‌های خونین برف» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید