ماجراجویی خنده‌دار | نقدها و نمرات بازی ۳Out of 10

۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

تنها سه روز از انتشار بازی ۳Out of 10 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذرد و می‌توان گفت که تا این جا نظرات و نمرات نسبتا خوبی پیرامون آن در دسترس قرار گرفته است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این عنوان داشته باشیم.

۳Out of 10 از سری عناوین جالب به سبک ماجراجویی است که صحنه‌های بامزه‌ی زیادی در آن رقم می‌خورد و می‌تواند خنده را به لب‌های بازی‌بازان بیاورد. در این بازی باید هدایت شخصیتی دوست داشتنی و عجیب را به عهده گرفته و راهی سفری طولانی و پرماجرا شوید. در میان راه موانع و دشمنان زیادی وجود دارند تا از پیشروی شما جلوگیری کنند. شما باید از هوش و درایت خود استفاده کرده و از آن‌ها به سلامت عبور کنید. بازی از گیم‌پلی خاص و منحصربه‌فردی برخوردار است و بازی‌بازان نیز این قضیه را به خوبی حس خواهند کرد. همچنین فصول مختلفی در آن وجود دارد که هر یک از داستان خاصی بهره‌مند است و شخصیت‌های گوناگونی را می‌توانید در آن‌ها مشاهده کنید. بنابراین در صورتی که از دوست داران آثار گفته شده هستید، ۳Out of 10 را به هیچ وجه از دست ندهید.

لازم به ذکر است که استودیوی تریبل پوسچر گیمز (Terrible Posture Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار ۳Out of 10 را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این اثر در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

KeenGamer 9.5/10

۳Out of 10 ترکیبی از انیمیشن و بازی بوده و سبک نوین و تازه‌ای را وارد این عرصه کرده است. بازی علی‌رغم گرافیک ساده، دشواری‌های خاص خود را دارد و بازی‌بازان را حسابی به چالش می‌کشد. پایان این عنوان بامزه و دوست داشتنی نیز بسیار منطقی است. مشخص است که تیم سازنده وقت کافی را برای ساخت این اثر صرف کرده است و حال ما آن را به شما توصیه می‌کنیم.

GameSpace 9/10

اگر به دنبال یک بازی ماجراجویی با چاشنی طنز هستید، ۳Out of 10 برای شما ساخته شده است. این بازی از لحاظ حس شوخ طبعی، داستان و گیم‌پلی، بسیار متفاوت با عناوینی است که در گذشته تجربه کرده بودیم. آغاز ماجراجویی در این بازی با اتفاقات خوب و بد زیادی همراه می‌شود و شما باید با هر یک از وقایع برخورد داشته باشید.

HARDCORE GAMER 8/10

ترکیب چند سبک مختلف در ۳Out of 10، این بازی را سرگرم کننده و لذت بخش کرده است. البته این بازی بیشتر به یک انیمیشن شباهت دارد تا بازی ویدئویی و در آن باید اکثر وقتتان را صرف تماشا کنید. به هر حال انواع عناوین برای هر سلیقه‌ای باید ساخته شوند و مطمئن هستیم که این بازی نیز تا حد زیادی رضایت بازی‌بازان و خصوصا دوست داران سبک ماجراجویی را جلب خواهد کرد.

PC Invasion 7.5/10

در فصل اول بازی ۳Out of 10 شاهد مشکلات و نواقص مختلفی هستیم که امیدواریم به‌زودی توسط سازندگان رفع شوند. برجسته‌ترین ویژگی این بازی را باید حس شوخ طبعی آن دانست که حس بسیار خوبی به بازی‌بازان می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید