TGS 2020 | بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster میزبان یک نمایش زنده خواهد بود

استودیوی اتلوس (Atlus) طی رویداد Tokyo Game Show 2020 اعلام کرد که نسخه‌ی ریمستر HD بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne در ساعات آتی میزبان یک نمایش زنده خواهد بود.

عنوان Shin Megami Tensei III: Nocturne، یک بازی نقش‌آفرینی پساآخرالزمانی است که اولین بار در سال ۲۰۰۳ برای پلی‌استیشن ۲ منتشر شد. همچنین، استودیوی اتلوس وظیفه‌ی توسعه و نشر این بازی را در بازار ژاپن را برعهده داشت و نشر این عنوان در آمریکای شمالی و اروپا برعهده‌ی استودیوی گوست‌لایت (Ghostlight) بود. درنهایت، طی رویداد مذکور، استودیوی اتلوس خبر عرضه‌ی نسخه‌ی ریمستر شده‌ی این بازی و ارائه‌ی پیش‌نمایشی از آن را به صورت زنده و در ساعات آتی منتشر کرد.

همچنین، این نمایش زنده Pre-Lunch برای ساعت ۲۰ در تاریخ ۲۶ اکتبر به وقت ژاپن (ساعت ۱۴:۳۰ روز آینده به وقت ایران) از طریق یوتیوب قابل مشاهده خواهد بود.

بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster، در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۹ (۲۹ اکتبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در بازار ژاپن و سپس در بهار ۲۰۲۱ به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 9٫80 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • majid.hosseini گفت:

  خدا میدونه این بازی رو چند بار تو ps2 تموم کردم
  کسایی که پرسونا و بازی های JRPG دوس دارن حتما بازی رو بگیرن

  5Thumb up 0Thumb down
 • sasuto گفت:

  شاید خیلی ها نسخه های GOW روی ps2 براشون بهترین بازی باشه یا نسخه های متعدد MGS که واقعا درکشون میکنم ولی این بازی برای من بهترین بازی روی ps2 بود . با این بازی و harvest moon back to nature روی ps1 به شدت خاطره دارم
  یادم میاد نسخه ی back to nature دو تا نسخه داشت که یکی نسخه ی اصلی بازی بود که شخصیت اصلی پسر بود و چون بازی توی غرب هم منتشر شده بود زبان انگلیسی هم داشت ولی نسخه ی دیگه که شخصیت اصلی دختر بود و داستان فرق میکرد با نسخه ی اصلی فقط پخش شرق داشت و زبانش ژاپنی بود . اون موقع انگلیسی فقط در حد چند کلمه بلد بودم و هر موقع عمه م میومد خونمون برام معنی میکرد و کلی لذت میبردم چون بازی خیلی بزرگ بود برای زمان خودش و خیلی کار ها میشد توش انجام داد .

  1Thumb up 0Thumb down