TGS 2020 | تریلر جدیدی از Hyrule Warriors: Age of Calamity منتشر شد

شرکت نینتندو و استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) در جریان رویداد TGS 2020 تریلری ۱۴ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Hyrule Warriors: Age of Calamity به همراه تریلری دیگر با نام “Champions Unite” به اشتراک گذاشتند که مطمئناََ برای طرفداران این سری جالب توجه خواهد بود.

در این تریلر شاهد پرده‌بردازی از شخصیت جدیدی به نام ایمپا (Impa) هستیم که به دولت Hyrule کمک می‌کند. اگرچه او بسیار جواب است اما به خوبی سیاست‌های حکومتی را کنترل می‌کند. اگرچه با شخصیتی سخت‌کوش و جدی طرف هستیم اما در برخی موارد گیج و بی‌فکر عمل می‌کند.

در قسمت توضیحات این اثر آمده است:

به نزاعی ملحق شوید که هایرول (دنیای سری بازی Legend of Zelda) را به زانو در آورد. با این اثر اطلاعات بیشتری در رابطه با زلدا، چهار قهرمان و جهان هایرول کسب می‌کنید. Hyrule Warriors: Age of Calamity اتفاقات صد سال گذشته‌ی Breath of the Wild را روایت می‌کند. گیم‌پلی Hyrule Warriors: The Age of Calamity شبیه به بازی‌های Hyrule Warriors و Fire Emblem Warriors خواهد بود. این اثر برروی اجرای کومبوها و قابلیت‌های خاص (با زاویه دید از بالا) تاکید دارد که البته با المان‌های استراتژیکی و سرعتی اکشن ترکیب شده است تا یک تجربه‌ی هیجان‌انگیزی ارائه شود. بازی از نظر روایتی و طراحی ارتباط مستقیم با The Legend of Zelda: Breath of THE Wild دارد. همچنین از نظر روایت با میان‌پرده‌های متعدد، صحنه‌های دراماتیک و روابط میان شخصیت‌ها تجربه‌ای منحصر به فرد انتظار طرفداران را می‌کشد.

Hyrule Warriors: Age of Calamity الهام زیادی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild گرفته است و این تنها به طراحی بصری و طراحی‌های گرافیکی محدود نمی‌شود. بسیاری از شخصیت‌های محبوب و پرطرفدار Breath of the Wild باز خواهند گشت که لینک و زلدا نیز شامل آن‌ها می‌شود. در کنار مبارزات نفس‌گیر با صدها دشمن شما شاهد معماهای بسیار جذاب نیز خواهید بود و در طول مسیر بازی سلاح‌های متعددی را دریافت می‌کنید. بدست آوردن مهارت‌های جدید، تولید مواد مختلف، خرید از مغازه‌ها و دریافت آیتم‌های مختلف نیز جزوی از این اثر خواهد بود.

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity در تاریخ ۳۰ آبان (۲۰ نوامبر) به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید این اثر را به صورت فیزیکی یا دیجیتالی (از فروشگاه eShop) با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار دریافت کنید. تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی به اشتراک گذاشته شده است با نام Champions Unite که می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(11 رای, میانگین آرا 9٫73 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید