گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Golf Peaks برروی اندروید تخفیف خورد

۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Golf Peaks امروز در خبر خوبی از تخفیف ویژه برای این بازی در فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) خبر داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Golf Peaks از سری عناوین معمایی و فکری است که در آن باید در محیط‌های مختلفی قرار گرفته و به انجام ورزش گلف بپردازید. این بازی نسبت به عناوین عادی در سبک گلف تفاوت‌هایی دارد و در مجموع می‌تواند بازی‌بازان زیادی را سرگرم کند. بیش از ۱۲۰ چالش و مرحله‌ی متنوع هم در آن وجود دارد و از تصاویر هنری آن نباید به سادگی عبور کرد. تیم سازنده نیز سعی داشته است تا نوآوری و خلاقیت را چاشنی این بازی کند و آن را به محبوبیت بالایی برساند. بنابراین اگر از دوست داران این آثار هستید، Golf Peaks لحظات لذت بخشی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. لازم به ذکر است که شرکت افتربرن (Afterburn) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است.

پیش از امروز، بازی Golf Peaks با قیمت ۲٫۹۹ دلار در فروشگاه اندروید به فروش می‌رسید. حال مطلع شدیم که این عنوان با تخفیف ۳۳ درصدی همراه شده است و بازی‌بازان می‌توانند آن را با قیمتی برابر با ۱٫۹۹ دلار خریداری و تجربه کنند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این بازی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت تا آن‌ها بیشتر با حال و هوای آن آشنا شوند و تصمیم‌گیری بهتری برای خرید داشته باشند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید