بازی Harry Potter: Puzzles & Spells برروی گوشی‌های هوشمند عرضه شد

۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

Harry Potter: Puzzles & Spells یکی از آثار مورد انتظار برای گوشی‌های هوشمند بود که بالاخره امروز در دسترس قرار گرفت. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در مورد این بازی به همراه ویدئویی از آن، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

همان‌طور که از نام Harry Potter: Puzzles & Spells پیدا است، با یک بازی پازلی و فکری جذاب سر و کار داریم که سازندگان برای ساخت آن از سری آثار سینمایی و کتاب‌های آن الهام گرفته‌اند. همچنین وجه تشابه زیادی میان این عنوان و بازی‌هایی همچون Candy Crush و Toon Blast دیده می‌شود و می‌تواند علاقه‌مندان به این سبک‌ها را به وجد آورد. بدیهی است که مراحل اول این بازی برای آموزش به بازی‌بازان ساخته شده است، اما در ادامه با چالش‌ها و ماموریت‌های بسیار دشواری مواجه خواهید شد که ذهنتان را حسابی درگیر می‌کند. ضمنا بعد از طی کردن این چالش‌ها، سکه‌های ارزشمندی به دست می‌آورید که می‌توانید نسبت به شخصی‌سازی کاراکترها و یا ارتقای مهارت‌های بهره ببرید. برای مشاهده‌ی تریلر معرفی این بازی به همراه اطلاعات بیشتر از داستان آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. لازم به ذکر است که استودیوی پورتکی (Portkey) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Harry Potter: Puzzles & Spells را به عهده داشته است. در کارنامه‌ی این شرکت نام عناوین درخشانی همچون Harry Potter: Wizards Unite و Harry Potter: Hogwarts Mystery به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن‌ها هم در نوع خود جالب خواهد بود.

با توجه به وعده‌ی سازندگان در گذشته، بازی Harry Potter: Puzzles & Spells از امروز برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند نسبت به خرید و تجربه‌ی آن اقدام نمایند. همچنین افرادی که در هفته‌ی اول این بازی را خریداری کنند، تخفیف ویژه‌ای را دریافت خواهند کرد. در پایان می‌توانید تازه‌ترین ویدئوی مربوط به این اثر را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید