قهرمان جزیره‌ی الک | نقدها و نمرات بازی Welcome to Elk

۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

تنها چند روز از انتشار بازی Welcome to Elk برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان می‌گذرد و باید گفت که این عنوان تا این جا مورد استقبال بسیاری ازبازی‌بازان و منتقدان قرار گرفته است. در همین زمینه، نقدها و نمرات این بازی امروز در دسترس قرار گرفت که پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده‌ی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Welcome to Elk از سری عناوین ماجراجویی است که می‌تواند عده‌ی زیادی را به خود جذب کند. این بازی داستان جزیره‌ای ناشناخته را روایت می‌کند که هیچ شباهتی به سایر جزایر ندارد. جالب است که هر یک از شخصیت‎‌ها در این جزیره داستان مخصوص به خود را دارند و باید از دغدغه‌ها و رمز و رازهای موجود در زندگی آن‌ها با خبر شوید. همه چیز در این بازی به خوبی و خوشی پیش می‌رود، اما به یک باره تاریکی و ناامیدی تمام جزیره را فرا می‌گیرد و این شما هستید که باید نسبت به رفع مشکلات اقدام نمایید تا تبدیل به قهرمانی بزرگ شوید. بنابراین تجربه‌ی این اثر را به تمام دوست داران بازی‌های ماجراجویی و داستان محور توصیه می‌کنیم.

بد نیست بدانید که استودیوی تریپل تاپینگ گیمز (Triple Topping Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و نشر بازی Welcome to Elk را به عهده داشته است. ضمنا این عنوان فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌های آن باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، چهار منتقد نظرات و نمراتشان را پیرامون این بازی در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

TheXboxHub 10/10

فکر می‌کنیم که تاکنون نظیر Welcome to Elk را در جای دیگری تجربه نکرده‌ایم. در این بازی قادر هستید تا علاوه بر آغاز یک ماجراجویی بزرگ و هیجان انگیز، نکات فراوانی را بیاموزید و لذت ببرید. ما این بازی را برروی کنسول اکس‌باکس وان امتحان کردیم و قطعا تا مدت‌ها در ذهنمان خواهد ماند. بدون شک برجسته‌ترین ویژگی این اثر، داستان فوق‌العاده‌ی آن است.

GameSpew 9/10

Welcome to Elk یک بازی ماجراجویی و داستان محور است که تجربه‌ی لذت بخشی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. گیم‌پلی این عنوان بر پایه‌ی شوخ طبعی و دانش شخصیت‌ها است و این قضیه به جذابیت‌های آن خواهد افزود. با این که طی کردن مراحل بازی ممکن است برای بسیاری از افراد دشوار نباشد، اما مطمئن هستیم که نظیرش را در جایی تجربه نکرده‌اند و به همین دلیل احساس رضایت خواهند داشت.

GameCritics 8/10

باید گفت که ریسک سازندگان Welcome to Elk برای ساخت این بازی کاملا جواب داده است و حال با اثری جذاب به همراه داستانی بی نظیر مواجه هستیم. این عنوان داستان جزیره‌ای کوچک و پر از اتفاقات شگفت انگیز را روایت می‌کند که لبخند را به لب‌های عده‌ی زیادی خواهد آورد. اگر از عاشقان آثار ماجراجویی هستید، Welcome to Elk انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود.

GOD IS A GEEK 6.5/10

Welcome to Elk عنوان ماجراجویی جالبی است که به ما نشان می‌دهد چطور حل اختلافات و مشکلات افراد به بهتر شدن جامعه کمک می‌کند. طراحی شخصیت‌ها و سرگرمی‌های موجود در این بازی خوب است، اما باید بدانید که داستان آن رفته رفته کسل کننده و تکراری می‌شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید