جوان و جاه‌طلب | نقدها و نمرات بازی Port Royale 4

۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

Port Royale 4 یکی از عناوین مورد انتظاری بود که بالاخره امروز به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان رسید و تا این جا نظرات متفاوتی را پیرامون آن شاهد هستیم. در همین راستا برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات و به طور کلی آشنایی با این عنوان، در ادامه با ما همراه باشید.

Port Royale 4 از سری عناوین استراتژی محور بوده که برای ساخت آن از چند بازی در این سبک الهام گرفته شده است. در این بازی باید سوار بر کشتی‌های خود شده و به قدرت‌های استعماری اسپانیا، انگلیس، فرانسه و هلند در جنگ‌های مهمی از قرن هفدهم بپیوندید. شما نقش یک دریانورد جوان اما جاه‌طلب را به عهده می‌گیرید و مشتاق هستید تا علاوه‌بر به دست آوردن ثروت فراوان، رمز و رازهای زیادی را از سرزمین‌های مختلف بیاموزید. این شما هستید که دوستان و دشمنانتان را تعیین می‌کنید؛ پس باید مراقب انتخاب‌های خود باشید. در جریان بازی هم شاهد تغییرات آب و هوایی هستیم و طوفان‌ها ممکن است کار شما را برای پیشروی دشوار کند. بنابراین باید از قبل تجهیزات مورد نیاز خود را به همراه داشته باشید. اگر از دوست داران این آثار هستید، Port Royale 4 می‌تواند ساعات زیادی شما را سرگرم کند.

لازم به ذکر است که وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Port Royale 4 به ترتیب به عهده‌ی دو شرکت گیمینگ مایندز (Gaming Minds) و کالیپسو (Kalypso) بوده است. ضمنا این عنوان از یک بخش آنلاین هم برخوردار است که در آن قادر هستید تا با دوستان و یا بازی‌بازانی از دیگر نقاط جهان بازی کرده و لذت ببرید. از این نکات که عبور کنیم، امروز برترین منتقدان مربوط به بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در مورد این نسخه از سری Port Royale در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 9/10

اتفاقات کوچک و بزرگ موجود در آن Port Royale 4 باعث می‌شود که در نهایت با یک داستان شگفت‌انگیز و جذاب مواجه شویم. به عقیده‌ی ما، ساخت نسخه‌ی چهارم این سری کاملا ضروری بود. ما وسواس زیادی در مورد عناوین استراتژی محور به خرج می‌دهیم و حال باید بگوییم که تیم سازنده عملکرد درخشانی را از خود به جای گذاشته است. در این بازی به هیچ کس و هیچ چیز نباید رحم کنید و باید از تمام توان خود برای تبدیل شدن به یک دریانورد قدرتمند بهره ببرید.

EUROGAMER.it 8/10

Port Royale 4 گیم‌پلی بامزه و درگیر کننده‌ای دارد. واضح است که سازندگان برای ساخت آن از ریزترین جزئیات هم رد نشده‌اند تا شاهد یک بازی کامل و جذاب باشیم. البته Port Royale 4 ممکن است برای همه مناسب نباشد و بسیاری از بازی‌بازان را کلافه کند. پس اگر از طرفداران آثار استراتژی هستید، حتما به سراغ آن بروید.

SCREEN RANT 6/10

اگر از دوست داران Port Royale 3 هستید، بدون شک از چهارمین نسخه هم لذت خواهید برد؛ چرا که با نقشه‌ی بزرگ‌تر، سیستم مبارزات جدید و در کل پیشرفت‌های فراوانی روبه‌رو می‌شوید. در غیر این صورت، Port Royale 4 برای شما عنوان ایده‌آلی نخواهد بود و به هیچ وجه انتظاراتتان را برآورده نمی‌کند.

PUSH SQUARE 6/10

گیم‌پلی بازی Port Royale 4 از چند عنوان دیگر الهام گرفته شده است، اما این مسئله باعث شده تا بازی‌بازان و به خصوص طرفداران این سری از آن خسته شوند. به نظر ما، تیم سازنده می‌توانست وقت بیشتری را صرف ساخت این بازی کند. بنابراین سخت است که بخواهیم آن را به شما توصیه کنیم. قبل از خرید و تجربه‌ی این اثر، اطلاعات فراوانی در مورد آن کسب کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید