اوج هیجان در شهربازی | نقدها و نمرات بازی Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition

۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

بازی Rollercoaster Tycoon 3 در گذشته برروی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته بود. حال پس از گذشت مدتی، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن با نام Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition را در اختیار دارندگان پلنفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ قرار دهند که تا این جا هم استقبال نسبتا خوبی از آن شده است. برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات این نسخه، ما را در ادامه همراهی کنید.

Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition از سری عناوین شبیه‌سازی و استراتژی محور است که در آن باید سوار بر ترن هوایی شده و از ماجراجویی طولانی و جذاب خود لذت ببرید. در بین راه هم می‌توانید آیتم‌هایی را جمع‌آوری کرده و نسبت به شخصی‌سازی شخصیت‌ها و یا تغییر محیط بازی اقدام نمایید. گیم‌پلی بازی نیز تا حد زیادی هیجان انگیز است و این حس به خوبی به بازی‌بازان منتقل می‌شود. بنابراین اگر از دوست داران این آثار هستید، Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition را به هیچ عنوان از دست ندهید.

لازم به ذکر است که شرکت فرانتیر (Frontier) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است. ضمنا این بازی از یک بخش آنلاین هم برخوردار است که آن را می‌توانید با دوستان و یا بازی‌بازانی از سایر نقاط جهان تجربه کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

THEGAMER 10/10

Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition در سبک خود عنوان بی نظیری است و کاملا ارزش امتحان کردن را دارد. حتی پس از گذشت چندین سال، این بازی هنوز هم اعتیادآور و جذاب است. تیم سازنده بهترین عملکرد خود را برای ساخت این اثر از خود به جای گذاشته‌اند و به عقیده‌ی ما هیچ نقصی در آن دیده نمی‌شود. البته دلیل هم برای بازسازی بازی وجود نداشت، اما این قضیه باز هم ما را ذوق‌زده کرده است.

nintendolife 8/10

سخت است که بازی Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition را به بازی‌بازان پیشنهاد نکنیم؛ چرا که به نظر ما عده‌ی زیادی از آن لذت خواهند برد. بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار است و گیم‌پلی هیجان انگیزی دارد. این نسخه را برروی کنسول نینتندو سوییچ امتحان کردیم و باید گفت که تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای بود.

TheSixthAxis 7/10

اگر از دوست داران عناوین قدیمی هستید، ما Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition را به شما توصیه می‌کنیم. این اثر می‌تواند لحظات مفرحی را برایتان رقم بزند. البته نواقصی در این نسخه مشاهده می‌شود که قابل چشم پوشی است.

NintendoWorldReport 6.5/10

فکر می‌کنیم که دلیلی برای ساختن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Rollercoaster Tycoon 3 وجود نداشت. عناوین مدرن و جذابی در سبک شبیه‌سازی هستند که می‌توانید از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. در مجموع این نسخه تفاوت چندانی با گذشته‌ی خود ندارد.

همچنین دیگر منتقدان نظیر VANDAL به این بازی نمره‌ی ۷٫۸ داده‌اند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید