بازی Football Manager 2021 برای پلی‌استیشن ۴ و ۵ عرضه نخواهد شد زیرا سونی کیت‌های توسعه را برای سازنده ارسال نکرده است

عدم عرضه‌ی Footbal Manager 2021 بیشتر به سونی بر می‌گردد تا سازنده‌ی این اثر.

شبیه‌ساز مربی‌گری فوتبال یعنی Footbal Manager 2021 در تعطیلات امسال برای نینتندو سوییچ، اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود اما خبری از پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ نخواهد بود. این سوال را از آن‌ها مطرح کردیم که چرا این سیستم‌ها مورد بی توجهی قرار گرفته‌اند و مایلز جیکوبسون (Miles Jacobson)، رئیس استودیوی اسپورت اینتراکتیو (Sport Interactive)، توضیح داد که دلیل اصلی این است که ابر شرکت ژاپنی، سونی، کیت‌های توسعه‌ی مورد نیاز را به آن‌ها ارائه نداده است. وی در گفت و گو با وبسایتی طرفدار گفت:

برای ساختن بازی‌ها برروی یک پلتفرم خاص شما به یک کیت توسعه نیاز دارید. برای دریافت یک کیت، دارنده‌ی آن پلتفرم باید خواهان بازی شما باشد. ما با سونی صحبت کردیم اما هیچ کیت توسعه‌ای ارسال نشد. ما با مایکروسافت صحبت کردیم و کیت توسعه را ارسال کردند. به خاطر داشته باشید که کیت‌های توسعه‌ی محدودی در دسترس قرار دارند و دارندگان پلتفرم‌های بزرگی مانند اکس‌باکس و پلی‌استیشن به سازندگانی کیت ارائه می‌دهند که عناوینشان در اولویت قرار داشته باشند.

قبل از این Football Manager برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن حاضر بوده است و حتی Footbal Manager Classic 2014 برای پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار گرفت. به احتمال زیاد در سال آینده اسپورت اینتراکتیو کیت توسعه‌ی خود را دریافت کند اما در حال حاضر آن‌ها کار زیادی نمی‌توانند در این باره انجام دهند.

 

12345678910(30 رای, میانگین آرا 8٫30 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید