بازگشت به شهر گمشده | نقدها و نمرات بازی Mafia: Definitive Edition

تنها یک روز تا انتشار بازی مورد انتظار Mafia: Definitive Edition باقی مانده و در همین راستا به‌تازگی برخی از نقدها و نمرات این عنوان منتشر شده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا به بررسی نقدها و نمرات این بازی بپردازیم.

بازی Mafia: Definitive Edition نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان خاطره‌انگیز Mafia محسوب می‌شود. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی جهان باز است که داستان شخصی به نام توماس آنجلو را روایت می‌کند. وقایع این بازی در دهه‌ی ۱۹۳۰ میلادی و در شهری خیالی به نام Lost Heaven جریان دارد. طراحی این شهر از شهر شیکاگو الهام گرفته شده است. استودیوی هنگر ۱۳ (Hangar 13) به طور کامل همه‌ی قسمت‌های نسخه‌ی اصلی را در این بازی بازسازی کرده است. علاوه بر گرافیک، مدل‌ها و صداگذاری جدید، عناصر مختلف گیم‌پلی بازی نیز گسترده‌تر شده‌ و بهبود یافته‌اند.

حال به بررسی نقدها و نمرات بازی Mafia: Definitive Edition می‌پردازیم.

Player 2: 9.1/10

استودیوی هنگر ۱۳ یک بازسازی بسیار عالی را با Mafia: Definitive Edition به بازی‌بازان ارائه داده است. این بازی را به شدت به طرفداران مجموعه‌ی Mafia پیشنهاد می‌کنم.

Windows Central: 9/10

بازی Mafia: Definitive Edition با داشتن شخصیت‌های قدرتمند، جلوه‌های بصری باکیفیت و داستان‌پردازی عالی، یکی از بهترین عناوین داستان‌محور سال ۲۰۲۰ است.

GamingTrend: 9/10

استودیوی هنگر ۱۳ به خوبی تک‌تک بخش‌های بازی اصلی Mafia را در این نسخه بازسازی کرده و در عین حال گیم‌پلی را بهبود و داستان را گسترش داده است. صداپیشگان جدید نیز کار خود را به نحو احسن انجام داده‌اند.

XGN: 9/10

Mafia Definitive Edition نشان می‌دهد که یک بازی کلاسیک چگونه باید بازسازی شود. این بازی روح نسخه‌ی اصلی را حفظ کرده و در عین حال، المان‌‌های مدرن را نیز اضافه کرده است. داستان شگفت‌انگیز دست نخورده باقی مانده و این بار شاهد صداپیشگان جدیدی را برای شخصیت‌ها هستیم. به طور کلی استودیوی هنگر ۱۳ با ارائه‌ی این بازسازی کار شگفت‌انگیزی را انجام داده و این عنوان کلاسیک را به مخاطبان جدیدی به طرزی شایسته معرفی می‌کند.

IGN Italia: 8.2/10

Mafia: Definitive Edition یک بازسازی هوشمندانه، زیبا و وفادارانه از یک عنوان کلاسیک است. این نسخه هنوز هم یک داستان شگفت‌انگیز و زیبا را نشان می‌دهد. استودیوی هنگر ۱۳ در بازسازی شهر Lost Heaven و ارائه‌ی اتمسفر دهه‌ی ۱۹۳۰، کار بزرگی را انجام داده است. با این وجود گیم‌پلی بازی در برخی مواقع قدیمی به نظر می‌رسد.

IGN: 8/10

بازی Mafia: Definitive Edition نسبت به نسخه‌ی اصلی خود کاملا از نو طراحی و بازسازی شده است و شاهد بازیگران، مدل رانندگی جدید و یک شهر زیبا با اتمسفری عالی در دهه‌ی ۱۹۳۰ میلادی هستیم. با این حال پتانسیل دنیای بازی در برخی موارد هدر رفته است. اما به طور کلی یک بازسازی خوب از بهترین داستان این مجموعه محسوب می‌گردد.

Hobby Consolas: 8.5/10

این بازی نشان می‌دهد که بازسازی از یک عنوان خاطره‌انگیز چگونه باید باشد. این نسخه خط داستانی اصلی، شخصیت‌ها و سبک عالی آن را حفظ می‌کند و در عین حال، از لحاظ بصری کاملاً دگرگون شده است. در این نسخه شاهد مکانیزم‌های جدیدی در گیم‌پلی این بازی مانند اضافه شدن موتورسیکلت و همچنین عمیق‌تر شدن داستان هستیم. این بازی این حس را القا می‌کند که انگار در حال تماشای یک فیلم از مارتین اسکورسیزی هستیم.

PlayStation Universe: 8/10

Mafia: Definitive Edition بهترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Mafia تا به امروز است. در این بازی با یک داستان فوق‌العاده، گرافیک و جلوه‌های بصری زیبا هستیم و به طور کلی استودیوی هنگر ۱۳ یک بازسازی عالی از یک عنوان کلاسیک را انجام داده است.

Carole Quintaine: 8/10
بازی Mafia: Definitive Edition یک بازسازی خوب است. از نظر بصری این بازی بسیار خوب ظاهر می‌شود و موارد جدید اضافه شده به ویژه در رانندگی جالب توجه هستند.
Screen Rant: 7/10
افرادی که نسخه‌ی اصلی بازی Mafia را تجربه کرده‌اند، از لحظه لحظه‌ی Mafia: Definitive Edition لذت خواهند برد. افراد تازه‌وارد ممکن است ساختار و داستان‌پردازی آن را کمی عجیب بدانند. با این حال، Mafia Definitive Editions بهترین نسخه از این مجموعه محسوب می‌شود و از همه مهم‌تر یک رویکرد منسجم را در کل این سه‌گانه ارائه می‌دهد.

میانگین نمرات بازی برروی پلی‌استیشن ۴

میانگین نمرات بازی برروی رایانه‌های شخصی

میانگین نمرات بازی برروی اکس‌باکس وان

12345678910(33 رای, میانگین آرا 9٫18 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید