توسعه دهنده‌ی Among Us ساخت نسخه‌ی جدید را کنار گذاشته است و می‌خواهد محتویات بیشتری را به بازی اضافه کند

Android ، iOS ، PC ، SmartPhones ، اخبار بازی ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

استودیوی اینسرل‌ساث (Innersloth)، توسعه دهنده‌ی بازی Among Us، اخیراً در وب‌سایت خود خبر لغو شدن پروژه‌ی ساخت دنباله‌ی این عنوان را منتشر کرده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، محبوبیت بی‌سابقه‌ی این بازی سبب شده است تا این استودیو به دنبال اضافه کردن محتویات بیشتر به بازی اصلی باشد.

همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، Among Us یک بازی آنلاین تیمی است که در آن باید هویت افرادی که در حال خراب‌ کاری در سفینه‌ هستند را فاش کنید. این بازی که در سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار گرفت، اخیراً به یکی از عناوین به شدت محبوب برروی رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند تبدیل شده است؛ تا جایی که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن توانسته است تا رتبه‌ی پرفروش‌ترین بازی استیم را از Fall Guys بگیرد.

ماه گذشته، تیم توسعه دهنده‌ی Among Us اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای یک دنباله است. اما حالا این برنامه‌ لغو شده است تا بازی Among Us با محتویات جدیدی به‌روز شود:

ما تصمیم گرفتیم Among Us 2 را لغو کرده و به جای آن تمام انرژی خود را برروی بهبود Among Us متمرکز کنیم. تمام محتویاتی که برای Among Us 2 برنامه ریزی کرده بودیم برای Among Us منتشر خواهند شد. البته این تصمیم سختی محسوب می‌شود؛ چراکه ما باید بخش‌هایی از کد اصلی بازی را تغییر دهیم. ما چیز‌های زیادی را برنامه ریزی کرده‌ایم و بسیار هیجان زده‌ایم تا محتویات جدید را به تمام بازی‌بازانی که در حال لذت بردن از بازی هستند، ارائه دهیم.

علاوه بر لغو کردن بازی Among Us، اینسرل‌ساث اعلام کرده است که قصد دارد مواردی مانند یک استیج جدید، بخش دوستان و حالت کور رنگی برای قابل دسترس‌تر کردن بازی را به این عنوان اضافه کرده و مشکلات مربوط به سرور‌ها را نیز رفع کند.

بازی Among Us هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS در دسترس قرار دارد.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید