تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی جدید بازی Nioh 2 با نام Darkness in the Capital مشخص شد

۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

استودیوی تیم نینجا (Team Ninja)، تاریخ انتشار جدیدترین و دومین بسته‌ی الحاقی بزرگ بازی پرطرفدار Nioh 2 را منتشر کرد. بر این اساس، این بسته‌ی الحاقی که Darkness in the Capital نام دارد، در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۹ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۰) به‌صورت رسمی عرضه خواهد شد.

همچنین، وبسایت رسمی PlayStation ساعاتی پیش توضیحاتی از این بسته‌ی الحاقی را در دسترس بازی‌بازان قرار داد که در ادامه نگاهی به آن خواهیم انداخت:

بسته‌ی الحاقی Darkness in the Capital، خط داستانی، المان‌های گیم‌پلی، آیتم‌ها و یک Yokai جدید را به بازی خواهد افزود. همچنین، در این بسته‌ی الحاقی شاهد زره‌‌ای خاص برای شخصیت بازی و باس‌های بسیار قدرتمند و در نتیجه مبارزات چالش‌برانگیزتر خواهیم بود که مطمئنیم که بازی‌بازان از آن لذت خواهند برد.

حقیقتاً اصلاً دوست ندارم تا محتوای داستانی این بازی را به‌طور کامل برای شما مبهم گذاشته و شما را دعوت به صبر کردن کنم. بنابراین بگذارید تا برخی از جزییات داستانی این بازی را به شما بگویم تا از آن لذت ببرید.

به‌دنبال اکتشاف برای کشف رمز و رازهای مربوط به Sohayamaru، شخصیت اصلی داستان ما راهی شهر کیوتو خواهد شد و سپس مکانی مقدس را کشف خواهد کرد که درونش یک جعبه‌ی قدیمی قرار گرفته است. وی پس از بازکردن این جعبه، یک فرد از دوران Heian را می‌بیند و سپس وارد دوران باستانی این شهر می‌شود.

اما بر خلاف نام “Heian” که به معنی صلح و آرامش است، کیوتوی باستانی در این دوره‌ی زمانی توسط تعداد زیادی از یوکای‌ها مورد تهاجم قرار می‌گیرد و شهر درون وحشت غرق می‌شود. با این‌حال، قهرمانان شجاع متعددی نیز در این دوره‌ی زمانی وجود داشتند و در مقابل این شیاطین قد علم کرده بودند. در این میان، برجسته‌ترین دشمن این شیاطین و قوی‌ترین جادوگر تاریخ به همراه دوستان خود در این دوره زمانی بوده و قصد جنگ با این دشمنان شیطانی را دارند.

همانطور که می‌توانید حدس بزنید، قهرمان داستان ما قرار است تا برای جلوگیری از ناآرامی‌ها و تخریب شهر توسط یوکای‌ها، به این قهرمانان و دوستانش بپیوندد و به همراه آن‌ها به مقابله با این دشمنان شیطان صفت بپردازد.

بازی Nioh 2، هم‌اکنون به صورت انحصاری در دسترس کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید