بازی Ninja Issen معرفی شد

۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

استودیوی سی‌اف‌کی (CFK) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی Ninja Issen پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Ninja Issen از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که در آن باید با یک نینجای قدرتمند همراه شده و شاهزاده‌ای را از شر دشمنان نجات دهید. در بین راه ابزار مناسب و سلاح‌های کاربردی در اختیارتان قرار می‌گیرد که لذت مبارزات را دوچندان می‌کند. پس اگر از دوست داران این سبک‌ها و به خصوص آثار قدیمی هستید، Ninja Issen می‌تواند انتخاب سرگرم کننده‌ای برایتان باشد. لازم به ذکر است که دو استودیوی استروید جی (Astroid J) و سی‌اف‌کی به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده دارند.

بازی Ninja Issen قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. هنوز اطلاعات دیگری از این بازی منتشر نشده است و باید منتظر اخبار بیشتری از سوی تیم سازنده در روزهای آینده باشیم. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به Ninja Issen اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید