بامزه و هیجان انگیز | نقدها و نمرات بازی Tin & Kuna

۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

بازی Tin & Kuna امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و تا این جا نظرات متنوعی پیرامون آن در دسترس قرار گرفته است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این اثر داشته باشیم.

Tin & Kuna از سری عناوین جالب در سبک‌های اکشن و پلتفرمر به صورت سه‌بعدی است که در آن باید کنترل یکی از شخصیت‌های Tin و Kuna را به دست گرفته و سفری پرماجرا و جذاب را آغاز کنید. هر یک از این کاراکترها از مهارت‌های خاصی برخوردار هستند و در زمان لازم باید آن‌ها را تغییر دهید تا پیشروی بهتر و سریع‌تری داشته باشید. همچنین معماهای فراوانی هم سر راهتان سبز می‌شود و باید نسبت به حل آن‌ها اقدام کنید. بازی در محیط رنگارنگی جریان دارد و برای بسیاری از بازی‌بازان و به خصوص کودکان جالب توجه خواهد بود. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار ذکر شده هستید، Tin & Kuna را حداقل برای یک بار امتحان کنید.

لازم به ذکر است که دو استودیوی بلک ریور (Black River) و اکسیس گیمز (Aksys Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Tin & Kuna را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و اکثر قسمت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این عنوان در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

VIDEO CHUMS 8/10

همان‌طور که در جریان هستید، تاکنون عناوین پلتفرمر و سه‌بعدی زیادی منتشر شده‌اند، اما خوشحال هستیم که سازندگان Tin & Kuna توانستند وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام داده و اثر جذابی را عرضه کنند. بازی در مجموع چالش‌ها و مراحل جالبی دارد و نباید از آن‌ها به راحتی عبور کرد.

TheXboxHub 7/10

Tin & Kuna عنوانی بامزه و دوست داشتنی بوده که بیشتر مناسب کودکان است. چالش‌های این بازی در ابتدا دشوار به نظر می‌رسد، اما رفته رفته بازی‌بازان نسبت به آن‌ها آگاهی پیدا کرده و لذت می‌برند.

IGN ITALIA 6.8/10

سطوح دشواری مختلفی در Tin & Kuna وجود دارد که انتخابشان به مهارت شما وابسته است. این بازی می‌تواند برای دوست داران آثار پلتفرمر ایده‌آل باشد. البته باگ‌ها و نواقصی در آن دیده می‌شود و امیدوار هستیم که تیم سازنده هر چه سریع‌تر آن‌ها را برطرف کند.

Xbox Tavern 6.3/10

شاید صداگذاری خوب را بتوان بهترین ویژگی بازی Tin & Kuna به حساب آورد. به جز آن، انتظار عنوانی فوق‌العاده را نداشته باشید. آثار دیگری در این سبک هستند که می‌توانید از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید