تاریخ انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Bless Unleashed مشخص شد

PS4 ، اخبار بازی ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Bless Unleashed خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تایید کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Bless Unleashed از سری عناوین نقش‌آفرینی و چندنفره است که اوایل امسال به صورت رایگان برای کنسول اکس‌باکس وان منتشر شد و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. در این عنوان می‌توانید پس از انتخاب شخصیت دلخواه، با دوستانتان به صورت آنلاین به گشت و گذار پرداخته و از سلاح‌ها و مهارت‌های متنوعی برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید. همچنین باید مراقب تصمیم‌هایی که در بازی می‌گیرید باشید؛ چرا که هر انتخاب ممکن است سرنوشت شما را تغییر دهد. دو استودیوی نئوویز (Neowiz) و بندای نامکو، ناشران این عنوان هستند. همچنین شرکت روند۸ (Round8) هم توسعه‌ی آن را به عهده داشته است.

بازی Bless Unleashed در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۹ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) به صورت رایگان برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار می‌گیرد. همان‌طور که در گذشته اعلام شده بود، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز در راه است، اما تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری از سوی ناشران باشیم.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید