تاریخ انتشار بازی Crown Trick مشخص شد

۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

استودیوی تیم ۱۷ (Team 17) که در گذشته از انتشار بازی Crown Trick برروی پلتفرم‌های مختلف خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر تازه‌ای از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Crown Trick از سری عناوین استراتژی محور است که داستان پیچیده و جذابی را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. در این بازی باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی را به عهده گرفته و در قالب حالت‌های گوناگون، رقابت‌های دشوار و مهیجی با دشمنان داشته باشید. همچنین قادر هستید تا مهارت دشمنان را آموخته و از آن‌ها برای مبارزات خود الگو بگیرید. بنابراین بازی از این لحاظ و همچنین آیتم‌ها تنوع خوبی دارد. خوب است بدانید که دو شرکت نکست (NExT) و تیم ۱۷ به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی Crown Trick را به عهده دارند.

به نقل از اعضای استودیوی تیم ۱۷، مطلع شدیم که بازی Crown Trick در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. ضمنا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان نیز در راه است، اما تاریخ دقیق عرضه‌ی آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری در روزهای آینده باشیم. همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئوی جدیدی از Crown Trick به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید