تاریخ انتشار بازی Fallen Legion: Revenants مشخص شد

Nintendo Switch ، PS4 ، اخبار بازی ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

تیم سازنده‌ی Fallen Legion: Revenants امروز در خبر خوبی تاریخ دقیق انتشار این بازی را تعیین کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

عناوین مبارزه‌ای همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. پیش‌بینی می‌شود که Fallen Legion: Revenants نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. اتفاقات این بازی به یک قلعه‌ی عجیب مربوط می‌شود و شما در آن برای به قدرت رسیدن می‌توانید کاراکترهای متنوعی را برگزیده و از نبردهای تن به تن لذت ببرید. هر یک از این کاراکترها سلاح‌ها و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و با توجه به سلیقه‌ای که دارید، قادر به انتخابشان خواهید بود. قابل ذکر است که شرکت یامی‌ یامی تامی (Yummy Yummy Tummy) وظیفه‌ی توسعه‌ی این اثر ژاپنی را به عهده دارد.

امروز مطلع شدیم که بازی Fallen Legion: Revenants قرار است در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۹ (۱۹ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. همچنین به گفته‌ی اعضای تیم سازنده، در روزهای آینده اطلاعات زیادی از شخصیت‌ها به همراه تریلرهایی از آن‌ها به دست بازی‌بازان خواهد رسید که آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید