بازی The Division 2 را به‌صورت رایگان در این آخر هفته تجربه کنید

۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵

امروز یک روز بزرگ برای بازی The Division 2 است ، چرا که شاهد انتشار عنوان یازدهمین به‌روزرسانی برای این بازی هستیم که فصل سوم را برای این عنوان شوتر سوم شخص سوم آنلاین آغاز می‌کند در حالی که محتوای جدید زیادی مانند حالت PvE معروف به The Summit را معرفی می‌کند. زمان خوبی برای بازگشت به بازی است و همان‌طور که اتفاق می‌افتد، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) این آخر هفته را به صورت رایگان بازی را برای تجربه‌ی مخاطبان قرار می‌دهد و به بازیبازان این فرصت را می‌دهد که این عنوان را تجربه کنند.

در حالی که بازی The Division 2 هنگام عرضه سال گذشته نظرات مثبت زیادی به‌دست آورد ، در مقایسه با سایر بازی‌های لایو سرویس یوبی‌سافت مانند Rainbow Six Siege یا حتی اولین نسخه بازی Division، در تلاش برای حفظ  و ایجاد علاقه در بین طرفداران سخت پسند این سبک بازی‌ها است. این امر مانع ادامه‌ی تولید محتوای جدید توسعه دهنده مسیو اینترنیمنت (Massive Entertainment) نشده است و این آخر هفته بازی‌بازان جدید و قدیمی فرصت خوبی خواهند داشت تا ببینند که چه چیزی مورد توجه و تغییر قرار گرفته است. از این پنجشنبه ، ۳ الی ۶ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲۴ الی ۲۷ سپتامبر) بازی The Division 2 برای بازی به‌صورت رایگان در دسترس است. به گفته‌ی یوبی‌سافت، این بازی کامل خواهد بود، به این معنی که بازیبازان آزاد خواهند بود نسخه‌ی پاندمیک آن را از واشنگتن دی سی تجربه کنند، ماموریت‌های آن را اکتشاف کنند و شخصیت های خود را تا آنجا که می‌توانند در چهار روز ارتقا دهند.

قبلا نیز شرکت یوبی‌سافت بازی The Division 2 را برای آخر هفته‌ی رایگان قرار داده بود مربوط به ژوئن سال گذشته و فوریه سال جاری می‌شود. درست مثل آخر هفته‌ها ، بازیبازان می‌توانند در صورت انتخاب برای خرید، پیشرفت خود را به بازی اصلی منتقل کنند. بهتر از این، کسانی که فقط آخر هفته فوریه بازی را انجام می‌دهند ، وقتی دوباره در این آخر هفته به عقب برگردند ، همچنان پیشرفت خواهند داشت. علاوه بر آخر هفته‌ی رایگان بازی، شرکت یوبی‌سافت بازی را برای مدت زمان محدودی با تخفیف ویژه به‌فروش می‌رساند و The Division 2 و Warlords of New York خود را با ۸۵ درصد تخفیف ارائه می‌دهد. این باید به تعدادی نسبتاً تازه وارد انگیزه لازم برای پایین آوردن هزینه برای ادامه بازی را بدهد. با این وجود قیمت های این عنوان در مقایسه با محبوب‌ترین شوترهای لایو سرویس، واضح است که یوبی‌سافت به پشتیبانی از بازی در آینده ادامه خواهد داد، زیرا اخیراً تأکید کرده است که بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز قابل پخش خواهد بود. باید دید اکنون که زمان انتشار یازدهمین به‌روزرسانی بازی رسیده است، برنامه های تیم سازنده برای این بازی چه هستند، اما می‌توان تصور کرد که بازیبازان از تجهیزات جدید، حالت‌ها، ماموریت‌ها و موارد دیگر برخوردار باشند که در طول فصل‌های آینده منتظر آن‌ها خواهند ماند.

بازی The Division 2 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است و به‌زودی برای کنسول‌های نسل آینده پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز منتشر خواهد گردید. لازم به ذکر است که این بازی فقط در مدت مشخص شده به صورت رایگان قابل تجربه است و پس از آن باید این بازی را خریداری کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید