تریلر جدید گیم‌پلی بازی Dirt 5 برروی نمایش آب و هوای پویا تمرکز دارد

PC ، PS4 ، PS5 ، Stadia ، Xbox One ، Xbox Series S ، Xbox Series X ، اخبار بازی ، تریلر ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

شرکت کدمسترز (Codemasters) اخیراً تریلر جدیدی را از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Dirt 5 منتشر کرده است که به نمایش آب و هوای پویا در این عنوان ریسینگ می‌پردازد.

دیگر زمان زیادی تا عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم باقی نمانده است و انتشار یک بازی ریسنیگ باکیفیت بین نسلی مانند Dirt 5 در این بازه تصمیمی بسیار منطقی به نظر می‌رسد. به همین خاطر، کدمسترز زمان نسبتاً زیادی را به بازاریابی ساخته‌ی بزرگ خود اختصاص داده و تاکنون بخش‌های مختلفی از Dirt 5 را نشان داده است.

حال این شرکت با انتشار یک تریلر جدید با تمرکز برروی آب و هوای پویا، تاثیر آن‌ برروی گیم‌پلی و همچنین تصمیمات بازی‌باز را به تصویر کشیده است. آقای رابرت کارپ (Robert Carp)، مدیر توسعه‌ی Dirt 5، در مورد این ویژگی توضیحاتی را ارائه داد:

هیچ چیزی نمی‌تواند بهتر از یک طوفان شن در مراکش آب ‌و هوای پویای ما را به نمایش بگذارد. نداشتن دید مناسب و نبرد با عناصر بدین معنی است که بازی‌بازان برای چشیدن طمع پیروزی باید کاملاً تمرکز خود را حفظ کند.

بازی Dirt 5 در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ (۶ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان در تاریخ ۲۰‌ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) و ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) به ترتیب برای اکس‌باکس سری اکس/اس و پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. در نهایت باید اضافه کنیم که نسخه‌ی گوگل استیدیای بازی نیز برای سال آینده برنامه‌ریزی شده است.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(16 رای, میانگین آرا 8٫44 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید