بازی Metallic Child بهار سال آینده منتشر خواهد شد

۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

سازندگان Metallic Child که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، امروز اطلاعاتی را در خصوص تاریخ انتشار و پلتفرم‌های آن در دسترس قرار دادند. در ادامه می‌توانید شاهد این جزئیات باشید.

Metallic Child از سری عناوین اکشن است که در آن باید کنترل دختری به نام رونا (Rona) را به دست بگیرید. وی به دلیل کنجکاوی بیش از حد گرفتار نیروهای ماورایی شده و قدرت خود را دوچندان می‌کند. سپس او ماموریت دارد تا با دشمنان فراوانی مبارزه کرده و به یک قهرمان در سرزمین خود تبدیل شود. سازندگان تمرکز زیادی را روی داستان این بازی داشته‌اند و علاوه‌ بر آن، سیستم مبارزات به خصوص با باس‌ها بسیار لذت‌بخش است. گفتنی است که استودیوی اچ‌جی (HG) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Metallic Child را به عهده دارد.

بازی Metallic Child قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. شایعاتی مبنی بر انتشار نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان هم به گوش می‌رسد و باید دید که واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Metallic Child مانند تاریخ دقیق عرضه، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید