شایعه: Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 2 برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد

۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

بر اساس شایعه‌های پخش شده در فضای مجازی بازی Metal Gear Solid و ادامه‌اش در راه رایانه‌های شخصی هستند.

کاربری با نام Potterson در فروم‌های ریست‌اِرا (ResetERA) اعلام کرده است که عناوین Metal Gear Solid و MGS2: Sons of Liberty در آینده به پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهند آمد. وی در این باره گفت:

من از آشوب به وجود آمده پیرامون خریداری بتسدا استفاده می‌کنم و به شما می‌گویم که MGS و MGS2 در راه پلتفرم رایانه‌های شخصی هستند.

مدتی بعد به سخنان خود این موضوع را اضافه کرد که یک پورت از بازی اول Metal Gear نیز در دست ساخت قرار دارد. البته او نمی‌داند که سه بازی ذکر شده در یک باندل عرضه خواهند شد و یا این که انتشاری جداگانه دارند:

MGS، MG و MGS 2. من نمی‌دانم که در یک باندل قرار خواهند گرفت یا این که جداگانه عرضه می‌شوند.

شرکت کونامی (Konami) از زمان انتشار بازی نچندان موفق Metal Gear Survive با این سری کاری نداشته است و به نظر نمی‌رسد استعدادها و منابع مورد نیاز را برای توسعه‌ی بیشتر آن داشته باشد و این خبر ناگهانی و عجیب به نظر می‌رسد. البته باید متذکر شویم که Potterson، منبعی که اطلاعات را فاش کرده است، عضوی از تیم ریست‌اِرا به حساب می‌آید و تیک معتبر بودن را دارد.

Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty سال‌ها پیش در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفتند اما شما نمی‌توانید آن‌ها را برروی سیستم‌های مدرن تجربه کنید. چهار سال پیش شخصی پچ مخصوصی را برنامه نویسی کرد که اجرای بازی‌های اصلی را برروی رایانه‌های شخصی ممکن می‌کند اما باز هم مشکلاتی گریبان‌گیر تجربه‌ی مخاطبین می‌شود.

پورت‌های جدید سری MGS هنوز رونمایی نشده و این خبر در سطح یک شایعه قابل قبول است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید