بازی Heal: Pocket Edition برروی اندروید تخفیف خورد

۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

سازنده‌ی Heal: Pocket Edition امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که این بازی با تخفیف ویژه‌ای برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) همراه شده و این فرصتی مناسب برای بازی‌بازانی است که تاکنون نسبت به تجربه‌ی آن اقدام نکرده‌اند. ضمنا تریلر جدیدی از این بازی عرضه شده است که برای مشاهده‌ی آن با ما همراه باشید.

Heal: Pocket Edition از سری عناوین فکری و ماجراجویی است که مدت‌ها قبل برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شده بود و استقبال خوب بازی‌بازان را به همراه داشت. این بازی حتی توانست امتیاز ۴٫۴ از ۵ را دریافت کند که در نوع خود بد نیست. جالب است بدانید که جسی ماکنن (Jesse Makkonen) وظیفه‌ی ساخت Heal: Pocket Edition را به عهده داشته است. اگر شما نیز از دوست داران این سبک‌ها هستید، بازی ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Heal: Pocket Edition پیش از امروز با قیمت ۴٫۹۹ دلار برروی فروشگاه اندروید در دسترس قرار داشت. حال با خبر شدیم که این بازی با تخفیف ۴۰ درصدی همراه شده است و با قیمت ۲٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان و تصمیم‌گیری برای خرید آن می‌توانید تریلری را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید