گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: Resident Evil Village به زودی برای کنسول‌های نسل حاضر نیز رونمایی خواهد شد

۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

یک منبع داخلی مشهور می‌گوید بازی Resident Evil Village در نیمه‌ی اول ۲۰۲۱ به صورت میان‌نسلی عرضه خواهد شد.

در زمان رونمایی عنوان Resident Evil Village شایعه‌های متعددی وجود داشت مبنی بر این که بازی علاوه بر پلتفرم‌های نسل بعدی برای کنسول‌های نسل حاضر نیز عرضه خواهد شد. شرکت کپ‌کام (Capcom) در ماه ژوئن گذشته این بازی را به عنوان یک اثر نسل بعدی رونمایی کرد و صحبتی از کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به میان نیامد. بسیاری از گزارش‌ها به این نکته اشاره داشتند که دلیل اصلی این رویکرد درایو SSD کنسول‌های نسل بعدی است که آن ایده‌ی اصلی کپ‌کام مبنی بر اکتشاف را عملی می‌سازد.

حالا به نظر می‌رسد کپ‌کام نظر خود را تغییر داده و قصد دارد کنسول‌های نسل حاضری را نیز مد نظر قرار دهد. فاش کننده‌ی اطلاعات کپ‌کام، داسک‌ گالم (Dusk Golem)، لحظاتی پیش در توییتر به این نکته اشاره کرد که حالا مطمئن شده است بازی Resident Evil Village به صورت میان نسلی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت و کپ‌کام به زودی از این موضوع پرده‌برداری می‌کند. از طرفی آن‌ها همچنان نیمه‌ی اول ۲۰۲۱ را برای عرضه‌ی این بازی ترسناک در نظر دارند. توییت داسک گالم از این قرار است:

یادتان است که قبل از شیوع ویروس کرونا گفته بودم بازی به صورت میان نسلی در ژانویه‌ی ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. بگذارید حالا به شما بگویم که ۱۰۰ درصد می‌توانم تایید کنم که بازی همچنان یک اثر میان‌نسلی بوده و تاریخ عرضه نیز برای نیمه‌ی اول ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است.

چند روز پیش نیز داسک‌گالم در یک متن طولانی توضیح داد، توسعه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این اثر ترسناک بقاء در حال تجربه‌ی چندین مشکل متعدد است تا جایی که تیم سازنده در نظر گرفته که برخی ویژگی‌ها و افکت‌ها را کاهش دهد.

از طرفی به‌تازگی شرکت کپکام (Capcom) اعلام کرده است که Resident Evil Village در رویداد TGS 2020 نمایشی ۳۰ دقیقه‌ای خواهد داشت و بخش‌های مختلفی از اثر مورد بحث قرار می‌گیرد. این احتمال وجود دارد که در جریان رویداد مذکور شاهد تایید نسخه‌ی نسل حاضری Village نیز باشیم.

البته همان‌طور که متوجه شدید این خبر در حد یک شایعه اعتبار دارد و هنوز شرکت کپ‌کام، ناشر سری Resident Evil، اطلاعاتی پیرامون میان‌نسلی بودن یا مشکلات توسعه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ به اشتراک نگذاشته است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید